Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizom gyakorlatokat milyen...

Hasizom gyakorlatokat milyen gyakran kell végezni?

Figyelt kérdés

Mai nap láttam Tari Ádámnak az 5 perces hasizom edzés videóját. Ezt a gyakorlatot érdemes minden nap megcsinálni, vagy elég annyiszor ahányszor súlyzós edzést csinálok a héten?(heti 3)

Nagyon fontos lenne edzenem a hasamat, mivel nemrég vagyok túl egy 30kg-os fogyáson... 92kg-ról fogytam le 62kg-ra. (167cm vagyok, 16 éves, fiú) És hát kicsit lóg a bőröm és úgy hallottam, hogy a hasizom edzéstől előbb visszahúzódik. Meg hát szeretnék egy kis izmot is építeni.



2020. szept. 13. 19:04
 1/3 anonim válasza:
Hasedzést végezd hetente 3-4 x és tartson kb 30 percig.Youtube ba írd be hogy has edzés és ki fog adni jó sokat.Onnan tudod hogy jól csinálod a gyakorlatokat ha majdnem besz**sz a fájdalomtól :D ha nem fáj akkor nem ér semmit.Emellett fontos a helyes étrend és a kardió is mértékkel hogy ha kockahasat szeretnél.
2020. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok.Az hasedzésnél is hagyj ki 1-2 napot hogy tudjanak regenerálódni az izmaid...ez az összes izom csoportra érvényes amit megedzel.Csak akkor lesz látványos a fejlődés ha hagyod regenerálódni
2020. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Meg persze hasedzés közbe gyakorlatok között max 5-10 mp pihenő többet nem jó tartani
2020. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!