Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Félek egyedül kezdeni kondi...

Félek egyedül kezdeni kondi terembe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bármennyire gáz, tök szívesen mentem volna már ezelőtt is terembe, most elhatároztam veszek végre bérletet - az itthoni edzések után - de félek egyedül odamenni kezdőként. Konkrétan a kondi mellett lakom, nem akarom kihagyni a lehetőséget.


Nem igazán értek a gépekhez. Mikor otthon is jártam el párszor, nem itt Pesten, egy haverom segített le-fel pakolni súlyokat, hogy melyik gép mire jó stb. úgy nem éreztem gáznak a dolgot de egedül baromira tartok tőle. Ha jár is ismerősöm, másik terembe járnak, de ez itt van a számban és nem is drága a diák bérlet, szóval maradnék ennél..


Tippek/tanácsok? Ha szólok hogy full kezdő vagyok valaki körbevezet, vagy ez hogy működik ilyenkor?



2020. szept. 26. 19:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja 22/L az kimaradt :D
2020. szept. 26. 19:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnővel/baráttal?
2020. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Én is keresek edzőtársat egyedül már uncsi kicsit
2020. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sajnos nem pesten lakom de ha gondolod adhatok így neten keresztül tanácsot melyik gép hogy működik, vagy hogy milyen edzést csinálj, rég óta benne vagyok már az erősportokban.
2020. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan menj le, hidd el senki nem fog foglalkozni veled (jó értelemben véve). Neten pl a "shop builder"-en rengeteg oktató videó van fent, ami bemutatja a gépek helyes használatát, kezdő egyszerű edzésterveket is találsz fent. Ha eleinte ugy erzed h zavarna s tömeg, akkor menjel le parszor először csúcsidőn kívül, amikor kevesebben vannak ott. Hidd el, par alkalom utan nem fog zavarni senki es semmi, mert mindenki edzeni megy le,n a masikkal foglalkozni:). Egy ido utan mar csak nevetni fogsz az egeszen:). Es ne hagyd ki ezt a remek lehetoseget, ha a lakas mellett van a terem+arban is megfelelo:)! Sok sikert es menj le:)!
2020. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Vigyél be a shakeredben egy plüss macit, senki sem fogja látni, de nem leszel egyedül. :D
2020. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkora gond ez.Elsősorban azért is,mer kezdő vagy.Ebből pedig egyértelműen daja magát,hogy az edzéseid java része alapgyakorlat lesz.Szinte nem is fogsz gépet használni.Amit meg igen,arra nem nehéz rájönni,vagy látod,hogy csinálják.Aztán mikor már lejársz pár hónapja,már főleg tudni fogod,hogy kell rajtuk edzeni.

Inkább az egykezes,kétkezes rudas gyakorlatok elsajátítását tökéletesítsd.Azt is be kell jol tanulnod.

2020. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3 írtam privátot.

#6 ez aranyos :D


egyébként igen, eleinte valószínű csak fogok pár kézi súlyt/tárcsát, vinném a resistance band-em és csinálnám a megszokott gyakorlataim. Gépet nem hinném kipróbálnék még, max ellesem addig ki hogy csinálja, vagy ha valaki végzett odamegyek hogy bocsi tudna-e benne segíteni. (: talán nem venné tolakodásnak.

Azért ha van még bárki aki pesti, de nem merne egyedül belevágni ebbe és társat keresne, írjon :D

2020. szept. 27. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is lány vagyok, és voltak kezdetben nekem is hasonló aggályaim.

Én javasolnék pár alkalom erejéig személyi edzőt, aki megmutatja, hogyan kell a gyakorlatokat helyesen kivitelezni, mikor mit kell érezned stb. Én az elején annyira esetlen voltam és számomra hasznos volt.

2020. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szioka, en is elakarom kezdeni es edzotarsat keresek:)

16/L

2020. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!