Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan vannak a gymben? Hordana...

Sokan vannak a gymben? Hordanak az emberek maszkot?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem voltam a vírus dolog miatt, nem tudom mi a tendencia, de kéne majd menni. Vagy majd jövőre..
2020. szept. 27. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Vannak helyek ahol kötelező
2020. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Nincs az az Isten, hogy maszkban edzek. A bepárásodott, benedvesedett maszk nagy baktérium és vírus táptalaj. Bár amennyi baromságot kitalálták az utóbbi időben, ezen sem lepődök meg
2020. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
#2 csak nem? Te vagy az dr gödény?
2020. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ahova en jarok tok atlagos. Annyian vannak mint szoktak es nem hord senki maszkot.
2020. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem , nem vagyok dr. Gödény, de ez a név alapján illetünk valakit aki itt anonim módon válaszolgat és feltételezgetjük vadidegenekről, hogy ki lehet a hozzászóló ez szánalmas.
2020. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
🤦🤦🤦
2020. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Felpontoztam mindenkit. :D
2020. szept. 27. 11:10
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez a maszkban baktérium-vírus felhalmozódás is csak egy kifogás. Rengeteg olyan ember van aki munkája során maszkot használ, akár egészségügyben, építőiparban, vegyiparban. Minden maszknak van egy szavatossági ideje, nem véletlenül. Komolyabb maszkokban van antibakteriális védelem is. Sőt, bizonyos sportokban az állóképesség fejlesztéséhez, az oxigénhiányos állapot előidézéshez edzés közben is használnak maszkot. Nyilván nem mindegy hogy egy vacak papír maszkról beszélünk, vagy egy szelepes ffp2-3 besorolású maszkról. Csak most hogy van egy generikus probléma aminek a globális enyhítésében már az átlag lakosságnak is illendő lenne beszállni egy olyan aprósággal hogy maszkviselés, persze hogy mennek a tévhit generálások. Egész egyszerűen azon oknál fogva hogy egy komfort zónán kívüli tevékenységgel be kellene szállni a buliba. Ha azt mondanák hogy napi egyszer a lift helyett a lépcsőt használjuk, akkor azon menne a hőbörgés. Ha meg azt, hogy egy pohárra több vagy kevesebb vizet kellene inni minden nap, akkor az lenne a baj. Ezt általánosságban a maszkos baromságokkal kapcsolatban írtam le, edzőteremben én sem használok maszkot. De nem azért mert bepárásodik, meg baktérium meg kiskutya füle-farka. Hanem mert egy lusta, kényelmes pöcs vagyok, mint mindenki más, csak senki sem mondja ki.

Egyébként ahova járok ott azt vettem észre hogy még késő este (10-11) is teltház van, maszk senkin sincs.

2020. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

2:

"A bepárásodott, benedvesedett maszk nagy baktérium és vírus táptalaj."


Nem az a baj, hogy buta vagy, hanem az, hogy ezen butaságok terjesztésével másoknak is ártasz.


Ha biológia óráról emlékeznél mi az a vírus, akkor nem írnál ilyeneket. De gondolom te Dr. Gödénytől tájékozódsz.

2020. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

#9


Hagyd. Mindenki tudja, hogy a vírustagadók szellemi képessége jóval elmarad az átlagtól. Nekik ennyire futja...

2020. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!