Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindegy hogy hány órakor edzek?!

Mindegy hogy hány órakor edzek?!

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van már edzéskultúrád akkor nem. Ha nincs, akkor igen.
2020. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A reggeli edzésnek is vannak előnyei, hátrányai, erről az interneten olvashatsz. Valamint a túl késői edzés sem jó, 3 órával alvás előtt már ne pl.
2020. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy. Például edzés előtt 3 perccel nem esszük tele magunkat.
2020. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivan ha valaki három műszakban dolgozik, és van hogy délelőtt vagy csak késő délután tud edzeni??
2020. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. Vagyok bas.zki ezt nagyon benéztem, eszeket olvastam, sorry
2020. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 3 műszakban dolgozól valószínűleg úgy sem leszel versenyző szóval ezen kár stresszelni.

Úgy időzíted az edzést ahogy a munkád,életviteled engedi,más választásod úgy sincs ha csak nem szabad az egésznapod.

2020. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazabol mind2 jo. En ha reggel edzek, gyengebb vagyok mintha este, viszont az egesz napra felspanol, feltolt egy pozitiv jo erzessel. Ha este tolom, alvas elott kozvetlen (nekem nem jatszik bele az alvasba, de sokaknak igen) akkor viszont erosebb vagyok, tobbet tudok kihozni.magambol, meg fura mod tobb kedvem is van este edzeni. Lenyeges kulonbseg nincs amugy. Sok mulik azon is, mikorra vagy beallva.
2020. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!