Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régi motorosok, szerintetek...

Régi motorosok, szerintetek is nagyon elkorcsosult a testépítés?

Figyelt kérdés

Főleg hobbi szinten. Rengetegen járnak termekbe, rengeteg terem nyílt emellé ráadásul. Én azt vettem észre, hogy hatalmas különbség vagy a 10-15 évvel ezelőtti gyúrós mentalitás és a mai között(hát még az ennél régebbi között milyen lehet).


Szerintetek jó irányba halad a testépítés?



2020. szept. 29. 08:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
32%
EZ igaz, viszont az a hozzáállás, hogy a testépítés=akaraterő, kitartás szimbóluma, az akkor sem igaz. Hobbiszinten pláne nem.
2020. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
58%
Én mindig csak annyit szoktam mondani a friss koxoshuszároknak, hogy 10 év múlva meglátjuk milyen lesz a forma, lehet rég abbahagyja addig😂 vagy kipisálja a megkötött vizet.
2020. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
11. Nem vetted észre, hogy mindennel ezt csinálják az emberek? Van itt egy BME-s egyetemista srác aki azt hiszi a világmindenség egy infós szak elvégzése
2020. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
4%
Engem fikázol éppen utolsó. És nem a világmindenség, csak magasabb dimenziós gondolkozás kell hozzá, mint a gyúráshoz, viszont van másik szak, amihez a miénknél is magasabb dimenzió szükséges. Viszont az a szak másik egyetemen sokkal könnyebb, jelentkezz hozzánk, majd meglátjuk meddig maradnál.
2020. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

"csak magasabb dimenziós gondolkozás kell hozzá, mint a gyúráshoz"


Ahhoz képest, hogy olyan nagyra tartod magad, elég ostoba vagy, ha összehasonlítod a szellemi teljesítményt a fizikai teljesítménnyel!

2020. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Én mindent össze tudok vetni, ami létezik. Csak látok olyan kapcsot, amit te nem.
2020. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
95%
16. Azt látom! Itt vergődsz egy anonim oldalon, bizonygatva ismeretleneknek, hogy te milyen okos vagy! :DD Szánalom...
2020. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
14. Ahhoz képest elég együgyű vagy. Szűk dobozodban látod a világot.
2020. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell bizonygatnom semmit. A dobozom szűk? Bizonyítsd be, hogy miért az. Mert ahogy elnézem szerintem más dobozok szűkebbek. Bár az igaz, hogy bizonyos egyetemi szakok hallgatói kicsit eltérően látják a világot, ez nekem is feltűnt. Nagyon más néha 1 mérnök és 1 fizikus meg 1 matematikus nézete, össze is szoktunk veszni. :D Viszont az ő nézetük mindig értelmes nézet, csak a másiknak felfoghatatlan. Sosem proli nézet, az máshol szokott jelen lenni.
2020. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"testépítés=akaraterő"


Hatalmas tévedés

2020. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!