Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régi motorosok, szerintetek...

Régi motorosok, szerintetek is nagyon elkorcsosult a testépítés?

Figyelt kérdés

Főleg hobbi szinten. Rengetegen járnak termekbe, rengeteg terem nyílt emellé ráadásul. Én azt vettem észre, hogy hatalmas különbség vagy a 10-15 évvel ezelőtti gyúrós mentalitás és a mai között(hát még az ennél régebbi között milyen lehet).


Szerintetek jó irányba halad a testépítés?



2020. szept. 29. 08:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#25 utána sincs mire nagyarcnak lenni. Egy diploma semmit nem jelent...
2020. szept. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Lazy Lover ***** válasza:
Na erről pofáztam ezek a mai kondisok......
2020. szept. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ez nem mai kondisok, ez Z generáció.
2020. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Feketeruhasember válasza:
Ha valaki konditerembe jár az természetesen nem jelent instant akaraterőt ámber vitathatatlan hogy annak az embernek elég nagy akarat ereje van aki egy telifosott búvárruha porhüvellyel kezd el edzeni majd évek alázatos munkájával (ami nem csak a konditerem) egy komoly fizikumot ér el.
2020. dec. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Legnagyobb probléma a nagykepuseg, ami vidéken is a jobban felszerelt drágább termekben jelen van, Pesten főleg a Hűvösvölgyi méregdrága teremben, de szerintem a belvárosban is. Én anno mikor oda jártam méregdrága Audi BMW vel jöttek a 23 éves kisgyerekek, akiknek az arca akkora volt meg úgy feszített a tükörbe mint valami világsztár lenne, aztán a 60 kilót nem bírta el fekve, a fiatal nők meg saját magukra nedvesedtek lepcsozes meg biciklizés közben. Mindenki azt hiszi hogy ő sz...rta a spanyol viaszt. Én személy szerint nem bírom elviselni ezt a stílust. Akkora sztároknak hiszik magukat, hogy köszönni nem bírnak, így egy hónap után nem mentem többet, mert valakivel konfliktusba keveredtem volna emiatt. A másik, hogy szinte már mindenki a farkát meregeti, egész edzés közben megy a szelfizés, telefonnyomkodas, literszamra isszák a porgetoket. Hála istennek én csak kiegészítésnek járok súlyzós edzést csinálni, mert a testépítés az mindennek nevezhető, de profi szinten önmagában egészséges fizikumnak semmiképp nem. Az teljesen más, mikor az ember judo vagy birkózás melle csinálja, mint ahogy én is, semmiféle szteroidot nem használva erositeskeppen. Van még ilyen de egyre kevesebb
2020. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Feketeruhasember válasza:
Én is ilyen vagyok utolsó. Küzdősport mellé tökéletes
2020. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!