Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőhet e ilyen gyorsan izom...

Nőhet e ilyen gyorsan izom vagy ez inkább háj ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén januártól elkezdtem fogyókúrázni ami kb áprilisig tartott és 65kg-ról 59 re lefogytam szóval számomra sikeres volt. Aztán már azóta többet eszek de próbálok odafigyelni, hogy mit és mennyit csak sajnos van amikor elfelejtem. Augusztus közepétől elkezdtem karra és hasra edzeni és fehérjeport inni és a mai napig rendszeresen csinálom. Szeptemberbe 60kg voltam most 63 vagyok, tudom annyira nem sok változás de arra lennék kiváncsi, hogy az izmaim növekedésétől lett szerintetek ez a +3kg, vagy híztam (se hízást se izom növekedést nem vettem annyira észre) ? Előre is köszönöm hogyha elolvastad ezt mind és válaszolsz! 16/F

2020. okt. 4. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hmm.... más nem nőtt ott meg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2020. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőként, mindenféle szereken sem érhető el a 3kg szín tiszta izom felszedések kevesebb mint 1 hónap alatt.


Plusz a kérdés kiirásából azt érzem, hogy nem igen veszed komolyan az edzést, csak karra és hasra edzel.


A "has" több izomból áll, mind vékony és nagyon hosszú időn át tart őket megvastagítani és akkor sem lesznek óriási nagyok.


Szóval ha ez most nagyrészt izom lenne azt jelentené, hogy szinte csak a karodra ment.


3kg izom a karjaidon nagyon durván meglátszódna. Meg az még jobban ellehetetlenítni hogy ennyi izmost szedtél fel, mert ha az egész testedet nézzük akkor sem reális a 3kg izom 1 hónap alatt, de ha csak a karjaidat akkor meg maximálisan lehetetlen...


Híztál.

2020. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Víz+háj
2020. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsíííír
2020. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 4. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem izom... Víz meg zsír..
2020. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!