Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden 2.nap 500-600fekvő?

Minden 2.nap 500-600fekvő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1hónapja elkezdtem az "1órás fekvőtámasz kihívást" csinálni. Minden 2.nap megcsináltam. Aki nem tudná ennek annyi a lényege, hogy indítasz egy stoppert és 1óra alatt annyi szabályos fekvőt lenyomsz amennyit csak bírsz. Szóval mint mondtam minden 2. Nap csinálom kb 1hónapja. Eleinte 200-300ment, ma már akár 6-700at is megtudok. Én nem látom a változast, na jo egy kicsit nyilvan masok aztmondjak eléggé latszik. Megéri ezt szerintetek csinálni? Vagy jobb lenne egy fix edzesterv es azt csinálni mindennap? Sokszor mar semmi kedvem leallni es nyomni nyomni.

2020. okt. 11. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
A fekvötámasz szerintem jó erösítö és hsznos testmozgató tevékenység. Mindenesetre elég unalmas és egyoldalú is lehet. Valóban hasznos, erösít,de, ha úszni járnál, az még jobb lenne. Igen, a fekvötámaszozás ingyen van. Felülésekkel tehetnéd változatosabbá.
2020. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen változást szeretnél látni, ha ilyen hülyeséget csinálsz?
2020. okt. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamiből egy óra alatt 500-600at csinálsz az már kardió.


30 ismétlés fölött nagyon már nincs izom növelés, ahol 1-2 ismétlés nél sem.


A legtöbbet számít a volume és utána az intenzitás.

2020. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Leginkább káros, mint sem hasznos.
2020. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem a guggolás kihívást csinálod?
2020. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra biztosan jo hogy tuledzes vagy serules legyen a vege.
2020. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!