Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy meg tudjam...

Mit tegyek, hogy meg tudjam őrizni a Konditerem szentségét és sérthetetlenségét?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk (legalább is mi gyúrósok) a Konditerem egy szent hely. Azaz nem viselkedhetünk úgy mint bármely másik profán helyen. Az utca, a kocsma stb ezek mind profán hétköznapi helyek, azt csinálsz amit akarsz.

De a Kondi terem nem profán, ez annál magasabbrendű szinten áll. Ez ugyanis egy szent hely. Itt az edzés a legfontosabb dolog. Itt minden ugyanis csak az edzésről kell, hogy szóljon. Minden erőnkkel kizárólag a gyúrásra kell fókuszáljunk és semmi másra!


És pont emiatt nem szeretek sok nőt (tisztelet a kivételnek). Mert ők megszentségtelenítik a Konditerem szentségét!

Amikor fullra kisminkelten, trendi divatos göncökbe lejönnek és egész idő alatt csak popsis edzéseknél tili-tolizgatják a súlyokat (érdekes módon pont a legmenőbb csávók előtt) és csak ímmel-ámmal teszik oda magukat és "segítséget" kérnek folyton a legszexibb hímtől aki épp ott van, akkor ott érezhetően náluk nem a gyúráson van a hangsúly, hanem valami kigyúrt alfahím macsó elcsábításán. Ez számomra felháborító, hiszen ezt eretnekségnek tartom! Ezzel magát a Konditerem szentségességét tisztátalanítják be.


Pont emiatt tilos a nőknek belépniük sok más szent helyre is, mint pl a görögországi ortodox Szent Athos-ra vagy egy csomó buddhista kolostorba is. Mert ha bemennének, akkor az ottaniak figyelmét megzavarnák és akkor rájuk fókuszálnának, nem amire kellene.

Pont ez a helyzet a Konditeremmel is. Elterelik a figyelmet a gyúrásról, helyette rájuk fókuszálnak a férfiak.


Azelőtt a kollégiumban évekig egy kicsi konditeremben edzettem késő este, így rajtam kívül alig voltak páran. Itt-ott pár fiú is lejött, akikkel csak beszélgettünk és segítettük egymás edzését.

Voltam olyan országban is ahol nem nagyon beszéltem a nyelvet, így eleve a többiekkel való beszélgetés a rájuk való fókuszálás nagyon be volt határolva.


Azonban ahol most muszáj elmennem nyilvános konditerembe itt Magyarországon!


Ma lementem gyúrni. Két nagyon csinos keleties vonású nőt pillantottam meg, akiknek szép formájú volt a teste. Azonban erőt vettem magamon és leküzdöttem a kísértést és kizárólag a gyúrásra fókuszáltam.

De pár percre rá meghallottam, hogy egy másik nyelvet beszélnek. Olyan nyelvet beszéltek, amit ebben az országban csak alig néhány ezren ismernek összesen (köztük engem is). Ekkor nem bírtam uralkodni magamon és beszédbe elegyedtem velük. Meg is lepődtem, hogy beszélem magyarként a nyelvüket. Utána többször is rájuk vetették megigéző pillantásaikat, egészen addig amíg el nem mentek, akkor is elköszöntek tőlem.


Edzés után bűntudatot kezdtem el érezni. Úgy érzem vétkeztem a Konditerem ellen.


Segítség! Ti tudtok segíteni? Hogyan tudnám megőrizni a Konditerem szentségét? Hogy ne gondoljak a nőkre, kizárólag az edzésre, elvégre a gyúrás sokkal fontosabb mint a nők. Hisz az edzés mindig mindennél fontosabb.



2020. okt. 14. 01:12
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*meg is lepődtek
2020. okt. 14. 01:15
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy saját tulajdonú, szent Konditerem segíthet csak a problémán, melynek oltárán egyedül te áldozhatsz!
2020. okt. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Hat írónak ne menj, mert ez rossz próbálkozás volt. Viccnek jó volt, azért néha el-elmosolyodtam rajta. :) Legközelebb az Egyéb kategóriába rakd a kamu kérdéseket, hogy ne kelljen azon gondolkodni szegény egyszeru embernek, hogy létezik ilyen hül.ye ember a Földön, mint te, vagy pedig csak nagyon unatkoztál. Van itt epp eleg hül.ye a Csaladi kapcsolatok temaban.

Amugy meg csak egy állat nem tud parancsolni magának, ha meglát egy ellenkező neműt. A férfiak tudnak.

2020. okt. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Csak semmi buzulás, báttya.
2020. okt. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szemkötőben kell veretni, mint a Sandra Bullock a bördbokszban. Segíti az agy-izom kapcsolatot.
2020. okt. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális zaklatással üldözd el a becstelen szajhákat a GainzTemplomból!
2020. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Csabi, ha heteró lennél, egyszerűbb lenne elfogadni a punákat.
2020. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Van baj báttya nem kevés 😹
2020. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Jót nevettem, köszi!
2020. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Konditerem újraszentelést, ördög-, és jócsaj űzést vállalok. Privátban lehet érdeklődni.


Üdv,

Atanáz báttya, a Tesztoriánus Anyaszentegyház főpapja

2020. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!