Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy meg tudjam...

Mit tegyek, hogy meg tudjam őrizni a Konditerem szentségét és sérthetetlenségét?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk (legalább is mi gyúrósok) a Konditerem egy szent hely. Azaz nem viselkedhetünk úgy mint bármely másik profán helyen. Az utca, a kocsma stb ezek mind profán hétköznapi helyek, azt csinálsz amit akarsz.

De a Kondi terem nem profán, ez annál magasabbrendű szinten áll. Ez ugyanis egy szent hely. Itt az edzés a legfontosabb dolog. Itt minden ugyanis csak az edzésről kell, hogy szóljon. Minden erőnkkel kizárólag a gyúrásra kell fókuszáljunk és semmi másra!


És pont emiatt nem szeretek sok nőt (tisztelet a kivételnek). Mert ők megszentségtelenítik a Konditerem szentségét!

Amikor fullra kisminkelten, trendi divatos göncökbe lejönnek és egész idő alatt csak popsis edzéseknél tili-tolizgatják a súlyokat (érdekes módon pont a legmenőbb csávók előtt) és csak ímmel-ámmal teszik oda magukat és "segítséget" kérnek folyton a legszexibb hímtől aki épp ott van, akkor ott érezhetően náluk nem a gyúráson van a hangsúly, hanem valami kigyúrt alfahím macsó elcsábításán. Ez számomra felháborító, hiszen ezt eretnekségnek tartom! Ezzel magát a Konditerem szentségességét tisztátalanítják be.


Pont emiatt tilos a nőknek belépniük sok más szent helyre is, mint pl a görögországi ortodox Szent Athos-ra vagy egy csomó buddhista kolostorba is. Mert ha bemennének, akkor az ottaniak figyelmét megzavarnák és akkor rájuk fókuszálnának, nem amire kellene.

Pont ez a helyzet a Konditeremmel is. Elterelik a figyelmet a gyúrásról, helyette rájuk fókuszálnak a férfiak.


Azelőtt a kollégiumban évekig egy kicsi konditeremben edzettem késő este, így rajtam kívül alig voltak páran. Itt-ott pár fiú is lejött, akikkel csak beszélgettünk és segítettük egymás edzését.

Voltam olyan országban is ahol nem nagyon beszéltem a nyelvet, így eleve a többiekkel való beszélgetés a rájuk való fókuszálás nagyon be volt határolva.


Azonban ahol most muszáj elmennem nyilvános konditerembe itt Magyarországon!


Ma lementem gyúrni. Két nagyon csinos keleties vonású nőt pillantottam meg, akiknek szép formájú volt a teste. Azonban erőt vettem magamon és leküzdöttem a kísértést és kizárólag a gyúrásra fókuszáltam.

De pár percre rá meghallottam, hogy egy másik nyelvet beszélnek. Olyan nyelvet beszéltek, amit ebben az országban csak alig néhány ezren ismernek összesen (köztük engem is). Ekkor nem bírtam uralkodni magamon és beszédbe elegyedtem velük. Meg is lepődtem, hogy beszélem magyarként a nyelvüket. Utána többször is rájuk vetették megigéző pillantásaikat, egészen addig amíg el nem mentek, akkor is elköszöntek tőlem.


Edzés után bűntudatot kezdtem el érezni. Úgy érzem vétkeztem a Konditerem ellen.


Segítség! Ti tudtok segíteni? Hogyan tudnám megőrizni a Konditerem szentségét? Hogy ne gondoljak a nőkre, kizárólag az edzésre, elvégre a gyúrás sokkal fontosabb mint a nők. Hisz az edzés mindig mindennél fontosabb.



2020. okt. 14. 01:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Egyébként még anno másnap lementem és penitenciaként tartottam egy gyilkos lábedzést. Olyat, hogy után még a lépcsőn is alig tudjak felmászni.

Pár napja pedig volt egy olyan eset, hogy az egyik férfi letért a Szent Testépítés ösvényéről. Elkezdett valamilyen nőcskével beszélgetni és közel egy óráig csak beszélgettek (de mégcsak nem is a gyúrásról, hanem ilyen filmekről meg mit tudom én mikről), eközben én meg kiköptem a belem a hasedzésektől. Felháborítónak tartottam, hogy valakit ennyire megfertőztek a bűnös gondolatok, hogy teljesen fittyet hányt arra amiért belépett a Konditerem Szentségébe.


Tegnapelőtt meg rengeteg rendkívül csinos nő is lejött (közel háromnegyede nő volt a helynek). Sokuknak olyan formás teste volt, hogy az hihetetlen.

De természetesen én egyáltalán nem fókuszáltam rájuk. A fentieket is csak azért tudom, mert amikor cseréltem a súlyokat, akkor nem tudtam hova forgatni a fejem, hogy ne vegyem őket észre. Véletlenül némelyikük rám is pillantott. De én természetesen most is kizárólag csak Konditerem Szentszellemével töltekeztem be és nem hagytam másoknak, hogy ezt kiszorítsák a lelkemből.

Így a nőkre már nem is emlékszem igazából, csak annyi rémlik, hogy ott voltak. Hanem olyan kőkemény váll- és felkaredzést tartottam, hogy utána alig tudtam felemelni a kezemet a fejem fölé. Erre viszont emlékszem.


Ma amikor lementem örömmel láttam, hogy akadnak még erős és rátermett ifjak is!

Arra nem nagyon emlékszem, hogy milyen más nők voltak és hogy hogyan is néztek ki. De egy nőre viszont emlékszem: karcsú szexi bombázó teste volt, és mell és fenék tájékon is volt ott valami. Ez a bűnös nőszemély egy ifju fiatalembert próbált letéríteni az Igaz Útról. Folyamatosan beszélgetni próbált vele és állandóan hívogatta ide-oda. Egyszer ez a romlott nőszemély a buja gondolataival próbálta kábítani a fiatalembert, miközben annak a fülébe suttogott sejtelmes módon (edzés közben!). Ekkor a hősies férfiú csak annyit ismételgetett "szia, viszlát!" és ezt egy csomószor elismételte, egészen addig amíg a nő mérgesen otthagyta. Egyből magára kapta a kabátot és a többi göncöt és azonnal el is viharzott a Konditerem Szakramentumából.


Amikor ezt láttam, akkor egyből hálát adtam, hogy akadnak ám olyan ifjak is, akik derekasságukkal méltóan bebizonyítják a Szent Konditerembe való alkalmasságukat! Mint ez a derék férfiú is, aki nem hagyott teret a bűnös gondolatoknak!

2020. okt. 21. 01:09
 22/24 anonim válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD basszus öröm volt olvasni :DDD

komolyan nem akarsz író lenni? :DDD nagyon nagy parodia alap lenne mint anno a gálvögyi show :D

am lehet a srácnak volt barátnője és szereti azért utasította el a csajt

2020. okt. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%

20:

Nyugat-Európában rengeteg női terem van, onnan tudom, mert volt anno egyik munkahelyemen ilyen ügyfelünk. Nos, azokba a többség nem azért megy, mert hú de jó külön nemenkénti edzőterem, hanem azért, mert valláskárosult muszlim családokból vannak ezek a nők, és nem mutatkozhatnak férfiak előtt edző ruházatban.

2020. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%

Lám, testvérem, ha akarod képes vagy valóban megmaradni az Igaz Úton! S lám, találhatsz példaképeket, igaz testvéreket is a Szent Elhívatásban. Ez a tiszta lelkű ifjú, ki a szia-viszlát mantrát ismételgette a kísértés ellenében, bizony többre hivatott, s fényes csillaggá válhat az Átszellemeült Izomépítés ragyogó egén!

S testvérem, engedd meg, hogy jó tanáccsal bocsássalak tovább utunkon! Vannak még más, szakrális jelentésekkel át- meg átszőtt mantrák is, melyek szintén segítségedre lehetnek, hogy megmaradj az Úton, a legyőzd a kísértést!

Ha a továbbiakban szemérmetlen asszonyi személyek közelítenének feléd sportmelltartóban és feszülős naciban (melyeket a Szent Izomépítés tömjénfüstjével s szenteltvizével kellene kiűzni a Szent Konditeremből!!!), ismételd jól hallhatóan ezen szakrális mantrák egyikét:

- Árufeltöltő vagyok az osanban!

- Én a fiúkat szeretem!

- Anyámmal lakok!

- Nekem csak 6 centi!

- Békávéval járok!

Meglátod, segítségedre lesznek a kísértő asszonyi személyek távoltartásában.

Járj hát rendíthetetlenül s emelt fővel továbbra is az Úton, a Konditerem legyen veled, testvérem!

2020. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!