Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben kápolna túlzás?

Konditeremben kápolna túlzás?

Figyelt kérdés

Üzlettársakkal konditerem nyitás előtt állunk. Istenfélő emberek vagyunk, köztudott hogy a testépítők többsége is vallásos.


Női öltöző mellé terveznénk egy kápolnát, ott mindenki egy kicsit át tudna szellemülni.


Jó ötlet?



2020. okt. 15. 17:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Edzes elott imadkoznék a súlyok istenéhez.
2020. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én is vallásos vagyok, de én ezt nem támogatnám.


Mármint, a kápolna, az nem edzőterem (vagyis nem része), ugyanígy fordítva. Illetve szerintem egy templom/kápolna szintű helyre nézve ez degradáló lenne.


Ezen kívül, nem hiszem, hogy helyhez kötődne az átszellemülés. Mármint lehet imádkozni az öltözőben is.


Ezek persze nem ellened/terveid ellen irányulnak, csak a véleményem írtam le.

2020. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés komoly lenne, akkor kápolna. Így viszont nem kápol.
2020. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Végem 🤣🤣
2020. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem túlzás lenne... Rengeteg ateista van. Szerinted ők mit szólnának? A bevétel számítana, nem...?


A vallásos meg nem törődik azzal, hogy nincs kápolna, de szerintem másokat meg nagyon zavarna.


Elég ostoba ötletnek tartom, kicsit át kellene gondolni azt az üzleti tervet és logikát vinni a dologba....

2020. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miva
2020. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
asszúr asúlyok Istene....
2020. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
miért hogy a csajszik bűnös vágyai megváltozzanak és higgyenek az alkotójában?!?-futópálya mellé is lehetne
2020. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ateistaként azt mondom, nem hülyeség. Tele már a hócipőm avval, hogy minden terem falán ugyanazok a béna, egybites idézetek olvashatóak, amiknél még Szabó Péter is ötletesebbeket talál ki a jobb napjain...a kápolna abszolút újszerű lenne.
2020. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
inkább oltár,nem,?
2020. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!