Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eltört a lábam. Mit tudok...

Eltört a lábam. Mit tudok csinálni 6-7 hétig?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten, de rendszeresen edzek. Rám férne egy szálkásítás, de alapvetően elég jó a formám. Most viszont lábtörés miatt elfelejthetem az edzőtermet. Ha levették a gipszet, akkor is előbb a gyógytorna jön. Mit tudok csinálni, hogy legyek egy plöttyedt zsírpárna? Itthon 2 és 4 kilós kézisúlyzóm van csak, meg egy 10kilós kettlebell (azt szerintem nem nagyon tudnám megemelni, mert eldőlnék, mert ugye nem tudok támaszkodni a lábamra). 1-2 alapgyakorlatot azért végeznék, de probléma, hogy nem tudok megtámaszkodni. 2 kilós súlyt van értelme emelgetni? Vagy ezt engedjem el? (Nő vagyok)
2020. okt. 17. 15:17
 1/9 anonim válasza:
0%

hasprés simán, egészségesen táplálkozol

sajnos mást nem nagyon tudsz:/

2020. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Az étrend az alapja mindennek. Nem attól leszel plöttyedt hogyha nem tudsz edzeni, hanem attól ha zabálni kezdesz.


Felsőtestre ülve tudsz gyakorlatokat végezni.

2020. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

és sztm van értelme 2 kg emelgetni. de inkább 4kg :)

ja 1 es vltm

2020. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik deréktől lefelé le vannak bénulva, és tolókocsiban élik le az életüket és testépítőversenyre mennek, azok mit csinálnak? Rengeteg gyakorlat van amit tudsz súlyzóval és rúddal végezni fekve vagy ülve. Találd fel magad és lehet gyakorlatokat nézni az interneten.
2020. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, én is a kerekesszékesekre gondoltam. De az orvos azt mondta, hogy nekik csúnyán szólva mindegy, nekem meg nem. Felső test edzésnél a lábamon támaszkodok, tehát oda is terhelhetek. Én arra gondoltam, hogy felpolcolt lábbal karfeszítést meg hajlítást esetleg tudok csinálni, akkor biztosan nem terhelem a lábam. Nem tudom, úgy mennyire tudom szabályosan végezni a gyakorlatokat.
2020. okt. 17. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok az orvosodnak. Nem, nem mindegy nekik, mert ők egyáltalán nem tudják terhelni egyiket sem, neked legalább van annyi előnyöd hogy egy lábad ép maradt és nem tört el. Tudsz edzeni hasra, bicepszre, tricepszre és mellizomra is. Nem kell kétségbe esni. Kismillió gyakorlat van.
2020. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó hát mit csináltál?
2020. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5. hogy nekik mindegy, azt úgy értette, hogy nem használják, és nem is fogják használni a lábukat. Én meg ha véletlenül ráterhelek, örökre lenyomoríthatom magam.
2020. okt. 17. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor csak óvatosan. Néha 1 hónap kihagyás még jót is tesz. Az első hullámos karantén alatt láthattuk, hogy még 3 hónap kihagyást is vissza lehet hozni 1 hónap alatt, ha a kaja viszonylag jó. Szóval inkább hagyd az egészet, koncentrálj a gyógyulásodra, egyél vitaminokat, igyál sok folyadékot, és hallgass az orvosodra. Pihenj egy kicsit, nézz sorozatokat. nem éri meg a kockázatot.
2020. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!