Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két lábedzés között hány nap...

Két lábedzés között hány nap pihenő legyen?

Figyelt kérdés
Pl szerdán lábazok, következőnek mikor szabad? Az izomláz fontos tényező ebben? Tehát ameddig fáj, addig ne edzem újra?

2020. okt. 17. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ez volt életed első edzése? Ha teljesen kezdő vagy, teljes testes edzéseket végezz, heti 3-at!
2020. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
48 óra pihenő elég
2020. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyhet
2020. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha kezdő vagy tényleg azt csináld amit első ír.


Egyébként ez elége egyéni. Ha valaki ott tart hogy 100-200 kg-okkal guggol, felhúz, lábtolózik stb akkor simán lehet hogy olyan izomláza lesz hogy másnap felkelni sem bír, akkor értelemszerűen heti 1 bőven elég.


Én nő vagyok és nem testépítő szinten edzek, általában hétfő és péntek a lábnap.


Minnél régebb óta edzel, annál jobban hozzászokik a szervezeted és az izmaid is hanarabb regenerálódnak. Így a legelején lehet hogy egy hétig izomlázad lesz, mostmár nekem kb 2 nap alatt elmúlik.

2020. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!