Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kesztyű segít?

A kesztyű segít?

Figyelt kérdés
Edzeni járok és azóta ki van száradva a kezem, érdes a tenyerem. Bekenem minden este, de nem igazán hatásos. A kesztyű segíthet vagy nektek mi vált be, milyen krém?

2020. okt. 18. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A kesztyű jó megoldás lehet.


Bár én alapból nem szetetem. Csak nagy súlynál pl. felhúzásnál használok. Valahogy biztosabb a fogásom kesztyű nélkül.


A csajok szerint pedig szexi az érdes ✋. (Legalábbis én ezt tapasztaltam.) Csak a harisnyára figyelj, könnyen felszaladhat a szál :D.

2020. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2020. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én úgy tapasztalom, hogy a kesztyűben is lesznek bőrkeményedések. Én nem igazán használok, mert street workout-nál inkább akadályoz. Izzad is benne a kezem, meg csúszkál és gyűrődik.

Én akkor szoktam hordani, ha véletlenül megsérül, vagy felszakad a bőr a kezemen. Ilyen esetben tényleg hasznos, de bőrkeményedések így is lesznek.

Érdemes reszelgetni, kenegetni, de valamilyen szinten mindig vastagabb lesz a bőr a terhelés miatt. Amúgy én is úgy tapasztalom hogy nem nagyon zavar senkit. Ha felszakad az elég kellemetlen.

2020. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!