Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Borszéki Péter (három harmad)...

Borszéki Péter (három harmad) Youtuberről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 19:28
1 2
 1/14 Bzs03 ***** válasza:
57%
A leghitelesebb youtuber a témában
2020. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

A stílusa botrány.


Információ szinten nem rossz kezdőknek.

2020. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Miért ki ő?
2020. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj a magyar testépítő youtuberek között hogy kb mindenki kezdőknek gyárt tartalmat a témában. Olyat nem nagyon találni magyarul hogy milyen programot ajánlanak 200 kilós fekvenyomás fölött amikor már profi szinten vagy. Vagy hogy hipertrófia szempontjából miért nem effektívebb az 1-3 -as ismétléstartomány (direkt fogalmaztam így)
2020. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
4. Igen, hiány van haladó/profi oktató videóknak.
2020. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
ból*
2020. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Hiteles, informatív és tömör videókat gyárt érdemes nézni . Kezdőnek haladóknak egyaránt . Nem ertem hogyhogy pont itt a gyakoribb hiányolják a haladobbaknak szólo tartalmakat XD A kérdések és válaszok egyértelműen azt tükrözik hogy itt mindenki haladó...pl amit borszeki mond hogy egy izmot heti min 2szor érdemes megedzeni a protein szintézis miatt vagy hogy baromság a csirkerizsen szenvedni amíg kcal keret és fehérje megvan és ch zsír arany is túl van misztifikalva és a klasszikus tomegnoveles a legnagyobb baromság , bro split nagy hülyeség na ezeket itt minden gyakorizo keni vágja már rég óta..
2020. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Ezeket úgy megtudod 10 perc keresgélés alatt a neten.
2020. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

szeretem a videót, de sztem is csak az abszolút kezdőknek (és lusta nőknek) lehetnek hasznosak.


Az meg mondjuk vicces, hogy a programozó testvérem izmosabb, mint ő és legalább annyit tud a témáról :D

nem akarok bunkó lenni, de vmennyire baleknak tartom azokat, akik elmennek ilyen edzőkhöz, hogy horror áron eddze őket.


most direkt megnéztem az oldalát, és tényleg hihetetlen, h mennyit el tud kérni személyi edzésért, vagy tanácsadásért.

2020. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9/9 anonim ***** válasza:


Nem olyan rossz az a forma azért, nem kell túlzásokba esni. Persze lehet, hogy a programozó testvéred jobban néz ki, ha egyébként testépít. Kettő gondolom nem üti egymást.

Engem nem zavar mennyit kér, nem egy hülyegyerek. Gondolom belőtte azt az árat, amit még annyian pont kifizetnek, hogy ne legyen már túljelentkezés.


Videói számomra annyira nem informatívak egyébként, nagyon sok általános dologról beszél, amiről van fent builderen 28 cikk már.

2020. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!