Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kell felülésekből...

Mennyit kell felülésekből csinalnom, hogy kockas hasam legyen?

Figyelt kérdés
Nyilvan nem látjátok, hogy milyen pocim van, de eleg vekony vagyok, szerintem 2 honap alatt meg tudnam csinálni, csak azt nem ertem, hogy mennyit kellene, naponta 1 x edzek, 1 alkalommal 160 felulést csinalok meg,ezt hetente kb 4x, nagyon nehez, es kezdem feladni.. de ha esetleg megszoknám ezt a mennyiseget, tehat nem fáradnék el benne, az utan mar felesleges lenne ezt megcsinalom,mert nem fog érni semmit, és mégtobbet kellene majd "szenvednem" ahoz, hogy lássam az eredményt?
2020. okt. 21. 23:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire ertheto, lehet, hogy nem sikerult jol megfogalmazni 😅
2020. okt. 21. 23:21
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Az összeset.
2020. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt az edzéstervet honnan szedted? Magadtól találtad ki?


Először is, nézz egy rendes, kezdő edzéstervet a neten hasra, vagy keress személyi edzőt, vagy tölts le egy hasizmos appot. Még az is jobb, mintha vaktában neki állsz, mert így nincs értelme. Meg nem is értem a kérdést. Napi egyszer edzel, de heti négyszer végzed el ezt a gyakorlatsort? A napi egy nálam még mindig azt jelenti, hogy egy héten minden nap.

2020. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Tok mind1 mit edzel, hanyat csinalsz, dieta nelkul soha nem lesz kockas hasizmod.(ami latszodik is)
2020. okt. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Egyet sem.

Hasizom edzése nelkül lehet kockas a hasad.

2020. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz a kérdésre teljes pontossággal válaszolni, mert nem világos, hogy valamit sportolsz-e ez mellett (pl. kondizás), vagy csak l'art pour l'art módon csinálsz hasizomerősítéső gyakorlatokat. Mindenesetre, ahogy azt fent is írták, a megfelelően beállított étrend kulcsfontosságú. A felülések mellé (vagy alkalmanként azok helyett) mehetne lábemelés, és erősen javasolnék beiktatni futást, vagy valami olyan mozgást, amitől rendesen megizzadsz. Ha futás után hasaznál (esetleg még fekvőtámaszoznál, húzódzkodnál is), akkor alapvetően elég sokat tudnál fejleszteni az általános kondíciódon, és a megfelelő étrend mellett a hasizmod is "kockásodna".
2020. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!