Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek, hogy a lehető...

Hogyan edzek, hogy a lehető legjobb formát érjem el 150 nap alatt?

Figyelt kérdés

Nyilván nem hagyom abba utána sem, csak ez lenne most az első cél, 150 nap.

Formásodni szeretnék, izmosodni, zsírt veszíteni. Átlagos alkatom van, kicsit punnyadt vagyok. Saját testsúlyos edzést, illetve otthoni két egykezes súlyzóm van és hozzá tárcsák, tudok még venni, szóval valameddig fejleszteni, ha nem elég. Illetve futni szeretnék. Kérdésem, hogy hogyan legyen a heti beosztásom. 2 vagy 3 részre bontsam a gyakorlatokat, heti hányszor 1-1 testrészt? Ha csak minden másnap edzek(közte futnék), az kevés? Vagy hogy legyen? Tudom, tudom, személyi edző .. Most arra kérnélek titeket, Ti legyetek az edzőim. Nem kell nagyon pontosan, csak nagyjából, a többit kitalálom valahogy. Köszönöm mindenkinek előre is, aki segít:) Ja lány vagyok.



2020. okt. 27. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne bontsál sima teljes testes edzés heti 3 szor. kezdésnek ez szuper.


[link]

2020. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ha.

Ez "a többit majd kitalálom " nagyon tetszett.


Ez a 150 nap is elgondolkodtatott.

A cél.

De milyen cél 150 nap alatt?

Mihez mérve?

Mert ugye az eltelik,csakhogy mit vársz tőle?

Hol a határvonal,amire azt mondod,ezt a célt elértem,vagy nem értem el.


Érdekes..érdekes


Futni,formásodni,izmosodni


Hűha!!


Esetleg egyszerre talán 1valamire kéne öszpontosítani.


Az 1# jó támpontot adott.Csak fejben egy kicsit szedd össze magad.Nem kell mindenbe bele kapni,és egyszerre nekiugrani valaminek,anélkül hogy tudnád,mi mire való,és mikor mennyi a hatásos.

2020. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát de azért kérdem, hogy kapjak némi segítséget. Hogy tudjam.
2020. okt. 27. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a cel de ha feltetelezem hogy 150 nap alatt a legnagyobb izomtomeget felrakni, akkor egesz testes bontasban, minden izomcsoportra kivalasztva 2 alap gyakorlatot, azokban probalnek meg erosodni. Hatra lehuzas/huzodzokodas es dontott evezes. Mellre fekvenyomas es ferde nyomas egykezessel. Vallra mellrol nyomas es vallbol nyomas egykezessel. Labra guggolas es felhuzas. Bicepszre kalapacs es francia rud, tricepszre padlorol nyomas es tolodzkodas. Heti 2 vagy 3 edzesnapra szethuzni, nagy izmok 5, kicsik 4 munkasorral. Vagy heti 4 edzes, nagy izmok 4 kis izmok 3 munkasorral.
2020. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dekaszuszi báttya, konjugált periodizáció, gpp
2020. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!