Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen guggolás varoció van,...

Milyen guggolás varoció van, ami a csípőt és a feneket terheli jobban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 17:32
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
kitörés
2020. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Guggolás variációt kértem amiből lehet maxolni
2020. okt. 27. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Széles guggolás, esetleg bolgár guggolás.
2020. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megállított
2020. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a westwoodos haverjaid?
2020. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Variaciobol nem kell maxolni. Az nem arra "valo". Egyebkent a hack gepen, vagy kereten vegzett guggolas ugy, hogy a talpak a sulyponttol 1-1,5 labfejnyivel elobb vannak a celnak megfelel.
2020. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De, mert hagyományos guggolásból nem maxolhatsz minden edzésen.. Ezért vannak a variációk, hogy azokból maxoljunk
2020. okt. 27. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazabol tok nem erre vannak a variciok. Meg csak kozel sem. Sot, kerdezd meg a magyar powerbuilder barmelyik tagjat, h maxoltak e mar valaha varicaiobol. Pedig hidd el, h jobb eredmenyeik vannak nalad, ezt latatlanba is megmondom.
2020. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én a Westside Barbellt követem, ők minden héten variációkból maxolnak.

Elég sokat erősödtem amióta a módszerüket használom

2020. okt. 27. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Széles terpeszben a fenékre és a hajlítóra megy jobban.

Egészen szűk állásban a combfeszítőkre, úgy ahogy az előguggolás is inkább oda terhel.

A "hagyományos" vállszéles környéki terpesz pedig kiegyenlítetten terheli a far és a combizmokat.

Maxolni nem nagyon lehet egyéb variációkat. Esetleg még a bolgár guggolást, ami szintén erősen terheli a combfeszítőt... de a pisztoly és egyéb egylábas guggolásokat, vagy épp a sissyt, jeffersont nem igen lehet maxolni. Vagyis lehetni lehet, csak fura és nem érdemes.

2020. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!