Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a korábban koronavírus tagadó testépítő meghalt koronavírusban?

Figyelt kérdés

[link]


Igen tudom, ő csak egy ember aki koxolt is. Biztos ha ugyanazt a c vitamint ette volna mint Gődény, akkor meggyógyult volna. Egyébként sok fiatal halt már meg. Szerintem rettenetes felfogások vannak vírustekintetben.



2020. nov. 2. 23:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy ilyen az irónia.
2020. nov. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
A szíve gyenge volt, könnyen kinyirta ;)
2020. nov. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Ezt hívják iróniának.
2020. nov. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Tv-ben azt is mondják elfog fogyni az olaj 53-éves vagyok 10-éves koromtól ezt a baromságot hallgatom a tv-ben .
2020. nov. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

A pasasnak voltak egyeb gondjai is.Szval nem hinném,hogy be kéne xarni,mert egy 33 éves,makkegeszseges,erős ,izmos pali meghalt.

Viszont azért kell ném fantázia ahhoz is,hogy egyesek letagadják azt,ami az orrunk előtt van,és gyíkemberekre,z.idókra ,biligatesre fogjak.

Lukasenka is megmondta:Marpedig nálunk koronavírus nincs!

Rendeletben be kell tiltani,és kesz.

2020. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Ó igen tipikus.
2020. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Valljuk be, arra is könnyen rámondják, hogy koronavirusban halt meg, aki valojaban nem. Képeit elnezve, amúgy sem volt naturál a csávó, ki tudja, mi lehetett a háttérben.
2020. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy mindenki meg fog halni. Viszont nagyon túl van tolva az a nézet, hogy ha gyúrsz, egészséges vagy, semmi bajod nem lehet. Ráadásul sok konmdis nem érti meg, hogy amikor a konditerem szóba kerül, akkor az is kérdés, hogy ha ők elkapják, akkor átadják e valamiknek, vagy sem. Oké, ő egészséges, na de aki elkapja? Négyes oké, ez hogy jön ide? Szerintem nagyon rossz a felfogás így járványhelyzetben.
2020. nov. 3. 23:28
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem kívánom senkinek se a halálát, de azért arra befizetnék, ha Gődény elkapná és kicsit jobban megviselné. Kíváncsi vagyok, vajon hogyan hazudná a rajongói képébe, hogy nem is volt annyira komoly.
2020. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

"Valljuk be, arra is könnyen rámondják, hogy koronavirusban halt meg, aki valojaban nem." Ez azért nem tejesen igaz.

Persze senki nem a koronavírus miatt hal meg csak kiszáradásban. Van akit a lélégésztetőgép öl meg. Vagy az alap betegsége és vírusra adott gyógyszer ne fér össze. Lehet válogatni...

2020. nov. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!