Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az otthoni bohóckodást sokan...

Az otthoni bohóckodást sokan miért hasonlítják a konditermi edzéshez?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja hogy otthon le lehet normálisan edzeni az soha nem edzett valójában.
2020. nov. 12. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha van megfelelő eszközöd, akkor otthon is le tudsz edzeni. Rudat, súlyzókat, padokat otthonra is tudsz vásárolni.
2020. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Aki hobbiszinten szeret edzegetni, ahogy én is, az megelégszik az otthoni edzéssel is. Főleg most, hogy muszáj otthon.

De az tény, hogy aki igazán komolyan veszi vagy testépítő annak az otthoni édeskevés. Sajnálom őket a kondi zárlat miatt :/

2020. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Attól hogy neked nem megy én még tudok otthon normálisan edzeni, érdemes jobban kiképezni magad a témában.
2020. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert az ilyen koxos semmire való gyenge gyökerek csak a gépeket ismerik, és a szabadsúlyokat nem. A kardiót hírből sem ismered sem te, de a hozzád hasonlók sem. Otthon is le tudsz edezni rendesen minden megdolgoztatva gépek nélkül szabad súlyokkal, és láss csodát, még erőd is lesz.
2020. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
miért etetitek a trollokat?
2020. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

#4

Otthon sincsenek szabad súlyaim és nincs felesleges félmillióm, hogy vásároljak..

2020. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Ki mondta hogy mindent egyszerre kell megvenni?

Veszel erősítő gumiszalagokat. Veszel belőle többet. Másfajta mozgás, másfajta izomépítés.


Veszel cementet, szedsz 1 zsák homokot, veszel egy kevés sódert és öntesz ki 9tthon súlyt.


Ha akarja valaki akkor megtalálja a módját a testmozgásnak.

2020. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 $$$$$ ***** válasza:
87%
En ithol kezdtem edzeni anno. Nem mondom hogy profi vagyok de azert van rajtam izom . Januar ota jartam terembe. Es igen,jobb a feelingje. De en ugyan ugy letudok ithol is edzeni hiszen van 2 fekpadom,huzodszkodo alvanyom,csigas gepem,labgepem, tobb mint 400 kg-nyi sulytarcsam, sot meg szkander gepem is van. Valamint kezi sulyzoim 3-22 kg ig. Es a 22 es allithato tehat akar 40 kg ra is fel lehet rakni... Tehat ez se bohockodas. Siman letudnak ithol edzeni. Csak teremben jobb a hangulat.....
2020. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 $$$$$ ***** válasza:
76%
Sokaig toltam ithol ezelott is. Es ugyan ugy fejlodtem... Tehat ettöl a bezarastol se felek annyira. Azert sajnalom nagyon mert hianyoznak a gyuros haverok. Meg a terem hangulata...
2020. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Tegyuk fel, csinalod az allva mellrol nyomast 60 kiloval, ami akkora terheles SZerinted, ami otthoni korulmenyek kozott kivitelezhetetlen lenne.

Fogj ket fekvotamasz bakot, vagy azt helyettesito eszkozt. Allj kezen allasban a falnal, engedd be jo melyre, es szeriazz le igy. Ja, vagy ez mar nem is menne? 😅 A ha találékony az ember, meg tudja oldani ugy, hogy akar haladóbb szinten is fejlődjön.

2020. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!