Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étkezés tekintetében jó ez az út?

Étkezés tekintetében jó ez az út?

Figyelt kérdés
Ha figyelek arra, hogy meglegyen a testsúly * 1,6 gramm fehérjebevitelem, és nem léptem túl a kalóriaszükségletemet, akkor tudok zsírt veszíteni miközben izmosodom?

2020. nov. 13. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel csak az a probléma:


- Nem tudod mennyi a kalóriaszükségleted

- Az izmosodás az emberek nagy részénél egy lassú folyamat, nehezen fogod tudni ellenőrizni mennyire sikerült és zsírt mennyire sikerült veszíteni

- Elméletben működhet sok minden, de minden ember más, úgyhogy sokat nem érsz a válasszal

- Hiába működik az étkezés, ha a többi, összességében sokkal fontosabb tényezők nincsenek a helyükön

- Ha kalóriadeficitbe vagy, ellene dolgozol az izmosodásnak

- Szerintem felesleges a fehérjét túlgondolni, én inkább elkezdenék okosan építkezni, és ha azt látom, hogy egy normál bevitellel nem elég jó, akkor elkezdenék vele játszani, többet fogyasztani, úgy hogy a többi tényezőn nem változtatok. Ha jobban működik, láthatóan, akkor tovább mennék ebbe az irányba, ha nem, és ezt valószínűsítem, mert a logika és a tudomány ezt mondja, akkor hagynám a francba és annyit fogyasztanék, amennyi kényelmes.

2020. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem még az is fontos tényező, hogy milyen szinten állsz jelenleg. Ha teljesen kezdő vagy akkor akár össze is jöhet ez, de lehet inkább 2g kellene testsulykilogrammonként, illetve ne vágd meg nagyon a kalóriát, mert akkor izmosodni sem lesz sok esélyed. Figyelj arra is, hogy legalább napi 5 étkezésed legyen, illetve menjen sok folyadék is. Sok sikert!
2020. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Évekkel ezelőtt valamelyik fórumon javasolták, hogy az edzés utáni CH pótlás úgy is lehetséges, hogy a lassú felszívódásút zabpehelyből, a gyors felszívódásút pedig szőlőcukorból fedezem. Mivel a tejről lebeszéltek, natúr joghúrt támogatásra gondoltam. A javaslat utáni nyomozásom sajnos eredménytelen, ezért itt kérdezném, hogy jól emlékszem? Ha igen, milyen arányú legyen a szőlőcukor/zabpehely arány? Egyébként, Stillmass fehérjekoncentrátum, és 90 kg.-os, 180 cm. magas átlagos testalkatú vagyok.
2020. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!