Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje porok BCAA nélkül?

MokiDono kérdése:

Fehérje porok BCAA nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy tudnátok mondani olyan fehérje porokat, amik nem tartalmaznak BCAA-t? A két főbb gyártót, akit ismerek (Biotech, Myprotein) már megnéztem és valamiért ott csillagászati áron vannak az ilyen "tiszta" fehérjék. Más gyártót meg igazából nem ismerek és ezért kérnék tanácsot tőletek, hátha ti tudtok más, megbízható márkákat, akik nem kérnek el többet valamiért, amiben kevesebb dolog van, mint az olcsóbban :D

nov. 17. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te egy kicsi fogalom zavarban vagy. MINDEN fehérjében van BCAA, mivel a fehérje BCAA-vá bomlik le benned.

A Biotech pedig nem csillagászati áron dolgozik, annál elég sok drágább fehérje van.

nov. 18. 05:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A BCAA az három fehérje (leucine, isoleucine, és valine)

Amik a kilenc esszenciális fehérje része ( phenylalanine, valine, threonine, tryptophan, methionine, leucine, isoleucine, lysine, és histidine).

Szóval ne akarj olyat amiben nincsen mert az nem olyan jó. Amire te gondolsz az a hozzá adott extra BCAA nélküli lehet.

nov. 18. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fehérje, hanem aminosav. Ami a fehérjéből van 2-es
nov. 18. 08:41
 4/9 anonim ***** válasza:
igaz.
nov. 18. 08:55
 5/9 Tyrannosaurus Kex ***** válasza:

Nutriversum whey pro 4500-5000/kg között szokott mozogni.

Gymbeam True Whey - 2.5 kilós csomagban 3600 ft/kg

MHN 100% Whey Pro - 3x1 kilós csomagban 3666 ft/kg, 5x1 kilósban 3300 ft/kg

Szerintem finomabbak is a Biotech fehérjéinél. (nekem azok rohadt édesítő ízűek)

nov. 18. 09:16
 6/9 anonim ***** válasza:
minden fehérjében van
nov. 18. 09:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a magyarázatot. Igen, nem tudom leplezni, hogy fogalmatlan vagyok. Igazából kardio után szoktam inni egy adagot. Nem rég megszabadultam úgy 40 kilótól és kialakult pár terhességi csíkom. Mindent megteszek, hogy ezek elmúljanak. Viszont nem rég azt hallottam, hogy a bcaa miatt veszíthet az ember a bőr feszességéből és ezért (is) lehet az, hogy valamivel lassabban simul ki a bőröm a hasamon, vállamon, stb... de lehet ez is nettó hülyeség :)
nov. 18. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nettó hülyeség. A bcaa az emberi élet nélkülözhetetlen része. Mint elemi amino sav.
nov. 18. 16:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Ezért kéne kutatásokat olvasni és nem youtube videókat nézni :D
nov. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!