Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek alkalmas ez a...

Szerintetek alkalmas ez a karantén időszak szálkásításhoz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 12:28
 1/10 A kérdező kommentje:

Edzésnél ugye kevesebb súly, mert nincs terem, de több ismétlés és több gyakorlat.

Kajálásnál sok fehérje, de kevesebb kalória mint eddig. (Pontosan nem szoktam lemérni)

2020. nov. 18. 12:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen időszak alkalmas a szálkásításhoz amennyiben ott tartasz hogy már kell.
2020. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Max 5 kilot szeretnek, csak eddig nem erre fokuszaltam.
2020. nov. 18. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy itt az ideje leszálkásítani, akkor igen, most is megteheted, tavasszal is, nyáron is. Amikor neked jó. Én már 2 hete csinálom.
2020. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) Amit fent leirtam, az alapjan igy mukodhet? Nincs rajtam olyan hu de sok izom, de minel kevesebbet szeretnek vesziteni, ezert is eszek sok feherjet. De kevesebb mint fele akkora sullyal tudok dolgozni
2020. nov. 18. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
alkalmas
2020. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alkalmas, és alkalmasabb, mint tömeget növelni.
2020. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alkalmasnak alkalmas, az más kérdés mennyi kedved van hozzá. Nekem tél környékén mindig könnyebben megy kajálni. Ebben a lockdown helyzetben meg pláne. Még azt a szórakozásomat is elvegyem magamtól, hogy jókat eszem?

Az más kérdés lenne, ha bőven lenne rajtad mit leadni. De ilyen néhány kilós pucolás.. ami megvan pár hét alatt... nem látom sok értelmét

2020. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az mellett mindenki elment, hogy edzés nélkül az izom fog lemenni, illetve az pedig nettó hülyeség, hogy " kevesebb súly, mert nincs terem, de több ismétlés és több gyakorlat."

Ha meg akarod tartani az izomtömeget, akkor nagy súlyok kellenek, alapgyakorlatok, vagy amit eddig csináltál.

2020. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szalkasitashoz se kell kevesebb súly 😏
2020. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!