Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Cukorbeteg lehetek a tömegelés...

Cukorbeteg lehetek a tömegeléstől?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a túlzott szénhidrát beviteltol cukorbeteg lehet az ember, ez mennyire igaz? 66 kg körül vagyok , 18 eves, nehezen hízó típus vagyok, de elkezdtem tomegelni, és kb 4000kcal eszek meg egy nap, régebben ez csak 2000 körül volt, de Felvittem előbb 3000, majd utána négyre (kb másfél hónap alatt), ebből 350g szendhidrat volt, majd mostmár 500g. (A családban nincsen senkinek ilyen betegsége)

#kalória #kondi #Tomgeles
2020. nov. 18. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak cukorral emelni a kalóriabevitelt felesleges egy bizonyos szint után, főleg 500g ig, mert ha hajlamos vagy rá előbb, ha nincs hajlam, később (vagy soha, de ugye ezt nem lehet előre megmondani) lesz cukorbetegséged. Nehezen hízó típus. ezt úgy utálom. Ha eleget eszel, és minőségit, normálisan edzel, minőségit (ami nem az osztott tervnél kezdődik, 600 kieg gyakorlat naponta, 400000 ismétléssel, mert már nagyon rég bebizonyosodott, hogy az alapgyakorlatok hozzák a tömeget) akkor jönni fog a balhé felfele. Ha meg ezek nicsnenek meg, akkor hiába eszel 6 ezer kalóriát, csak zsírosabb leszel.
2020. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

De durván sok ez a kalória, reménykedj hogy nem zsírosodsz meg, vagy vidd lejjebb.

Bőven elég 200-400 kcal többlet, ennél többel max plusz zsírt fogsz magadra tömegelni.

2020. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért az ugye világos,hogy az edzés és a táplálkozásban nincs kizárólagos linearitás.

Mivel nem csak ezen a két dolgon múlik csak.

Több edzes-több kaja.Sajnos nem.

Ha ilyen egyszerű lenne,de jo lenne.


Muti a programod.

Abból kuderül,hogy regenerálódsz e.

Mert ha nem,akkor nincs az a mennyiségű,minőségi étel,ami elég lenne.

A testednek van egy regenerációs képessége.Ami véges.Ez idő fügvénye.

Ezen nem tudsz segíteni+zabálással.

Fenn leírták mi fog történni.

A merleg majd többet fog mutatni,de az háj lesz,nem pedig izom.

2020. nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jobb szó erre a hard gainelés, mint a tomegeles, tudom hogy zsirosodni fogok, de ramfer kicsit. Elsősorban az a cél hogy nagyobb darab legyek. Egyelőre beválik nekem , kinézetre jo irányba megy a dolog, de ha nem igy lesz, akkor persze valtoztatok a kaján. Engem csak ez a cukorbeteg része érdekelt. De ment a zöld pacsi mindenkinek :)
2020. nov. 19. 08:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Megint rosszul irtam, nem hardgain hanem dirty bulking
2020. nov. 19. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!