Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek van otthon rendes...

Kinek van otthon rendes edzőterme? Fekvenyomó pad, súlyok stb

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Mi számít rendesnek?

Fekpad, guggoló/fekvenyomó keret, súlyok, két egykezes, meg két kétkezes rúd van itthon.

2020. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem.
2020. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Van egy állítható fekvenyomó pad, ami egyben kondigép. A végén van egy lábgép, ami viszont le van szerelve. A fej részi végére hozzá van építve egy függőleges gép, sínes súlytartóval, amit lehet tárogatással, föntről és lentről húzással mozgatni, mondjuk a felső csiga nem jó. Ebbe még a pad középső részébe be lehet csúsztatni egy rudat, hogy evezésnél legyen min megtámasztani a lábad.

Van még egy állítható hasprés pad, egy mennyezetre felfüggesztett húzódzkodó rúd, meg kettő kézi súlyzó. Igazán csak a húzódzkodó rudat, a pad fekvenyomó részét, meg a kézisúlyzókat használom. Leginkább a kézisúlyzókat, lábra pedig guggolok, meg falnál támaszkodva vádlizok.

Ez az egész kint van a sufniban az előtető alatt. Van beszerelve egy ezeréves hifi szett, két hangfallal.

Ilyenkor hidegben egész hangulatos tud lenni. Ilyen redneck, sufnidizájn, rozsdásacél tréterem, de működik. A nagy részét még apámtól örököltem és már az is homemade, cnc - zett, forgácsolt és szerkezetlakatolt cucc.

2020. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 $$$$$ ***** válasza:
100%

Nekem van 2 fekpad,1 csigasgep amin tudok tricepszezni,evezni stb... Van még húzódzkodó álvány ami egyben tolodzkodó is, egy lábgép (rendes edzőtermi comb hajlitó és comb feszitő nem ilyen dechatlonos, hanem rendesen egy terembol vettük ami bezárt. Van egy szkander gepem is. Meg kezi súlyzok 1-20 kg-ig. De a 20 as állítható bár azt nem szoktam allitgatni. Jo bicepszezni. Teremben 24 el szoktam de ithol ideiglenesen jo a 20 is. Trinyohoz szoktam fejjebb rakni.Meg van meg 2 kis rudam amiket suly tárcsával fel tudok tenni 40-40 kg-ra oldalankent. Ami válbol nyomni jo. Ott 42,5-45 el szoktam forma függő. De szinten tartasra jo az egy-egy 40 kg-s. Vagy ha olyanom van felrakok rudra 75-80 kg-t es azzal nyomom. Es az allithato fekpadomat be tudom allitani 60 fokra ami jo vállbol nyomni. Meg meg van ithol francia rudam,scottpadom,meg ilyen ketkezes kalapacs bicepszhez valo rud(nem tudom mi a neve). Meg van majdnem 400 kg-nyi súlytárcsa. Tehat en teljes körüen le tudok ithol edzeni. En regen ithol edzettem meg fater is tehat ő is sok mindent vett. Meg en is egy pár dolgot. Egy bizonyos szintig nem mentem le terembe mert gyengének éreztem magam és azt hittem hogy ki fognak nezni. De már rájottem hogy ez nem igaz... Mostmar hianyzik a terem hangulata. Hiaba tudok leedzeni ithol is. Nem olyan hianyoznak a gyúros baratok is. Meg az egesz hangulat a terembol...

20/F

2020. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy egy állítható fekvenyomó padom, egy húzódzkodó/tolódzkodó állványom és egy állítható rúdtartó villám. Emellett 120 kiló tárcsám, egy hosszú egyenes, egy francia és négy állíthatós egykezes rudam. Jobbakat edzem mint a teremben. Csak alig visz rá a lélek, unom és nem is tölt annyira fel.
2020. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van, egy istállóban edzek. Alap gyakorlatokat el tudom végezni minden izomcsoportra, nagyon hangulatos, imádom, hogy ilyen jó levegőn tudok edzeni
2020. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!