Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha deficitben vagyok folyamato...

Ha deficitben vagyok folyamatosan, akkor akkor is égetek zsírt ha mindennap csokit eszem ugye?

Figyelt kérdés
Az alapnézet: Valaki extrém aktív fizikailag, rengeteg energia kell, ő így is kicsit kevesebbet eszik a kelleténél de abban mindennap van csoki, vagy csipsz vagy ilyesmi. Mellé a fehérjebevitele napi 2gramm/testtömegkilogramm. Így lehetne fogyni rendesen?

2020. nov. 22. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha deficitben vagy, akkor igen.. Bár ha nagyon szarul kajálsz, meg nem edzel rendesen, akkor inkább izmot fogsz
2020. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azért is eszem ennyit, mert nagyon sokat mozgok. Átálltam otthoni köredzésre és futok is napi 5-6 km. A fehérjebevitelem meg csak állatiból 2 gramm / testtömeg körülbelül. Így ha eszem mindennap szemét kaját, az izmot is megőrzöm amég zsírt bontok?
2020. nov. 22. 20:28
 4/21 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod komolyan, ha a szervezeted nem kapja meg kajával azt az energiát, amire neki szüksége van, akkor ő raktarozni fog abbol a kevesbol is? Ezt a hiányt szepen kiegesziti a zsirraktarakbol.
2020. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, viszont a sok fehérje akkor is megvédi az izmokat a lebontástól ha deficitben megy cukor meg ilyesmi is? Arra nincs befolyása?
2020. nov. 22. 22:26
 6/21 anonim ***** válasza:
Nincs, de erdemes oda figyelni az asvanyi anyag es vitamin bevitelre is, es emellett a leheto legkevesebb olyan anyaggal batsuk a szervezetunket, ami neki nem tesz jot
2020. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És az milyen étkezésnek számít, ha valaki eszik vitamint, fehérjét meg sok hasznos dolgot, viszont mellé berak pár károsat is? Akkor a hasznos pipa, csak káros is van mellé. Ez így mennyire számít tudatosnak? Igazából már fogytam is így, ráadásul mostanában sok a stressz (egyetem) és megnyugtat ha azt ehetem amit akarok.
2020. nov. 22. 22:37
 8/21 anonim ***** válasza:
flexible dieting, amiről beszélsz. Teljesen jó, működik, szamtalan pelda van rá. Sőt, ha azt nézzük, így sokkal inkabb tarthato a dieta akár egy eleten at is, sokkal optimalisabb.
2020. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen de én több szemetet eszem mint a flexibe dieteting, viszont a fehérjebevitelem ugyanúgy magas és van vitamin is. Csak a csalókaja több mint egy rendes flexibe dietetingnél, viszont azt számolom és eddig fogytam. Abban az esetben is működik, ha több a csalókaja? Ott 20% a bármi. Nálam meg több. Viszont ezt tudom tartani kb bármeddig.
2020. nov. 23. 00:05
 10/21 anonim ***** válasza:

Mennyi kcalt eszel egy nap?

Ha többet eszel, mint amennyit elégetsz akkor fogyni fogsz. Vagyis egy bizonyos szintet el lehet érni, de kimondottan szálkás nem leszel

2020. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!