Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diákként (16 evesen) hogyan...

Diákként (16 evesen) hogyan szerezhetek hivatalosan igazilást amivel járhatok edzeni? Több lent

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kell egy egyesület de még azt se nagyon tudok Debrecenen belül(ha tudtok akkor irhattok). Ezen kivül másra szükség van?

2020. nov. 22. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik sportágban?
2020. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem neki mindegy csak mehessen edző terembe. Mellesleg meglepne ha most tartanának tagfelvetelt.
2020. nov. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Be van tiltva, so esélytelen.
2020. nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Biztos találsz olyan egyesületet ahol felvesznek csak azért hogy kondizhass, de egy normális, valamire való sportegyesület nem fog tagokat felvenni ezért.

Értem én a magyar mentalitást, hogy azonnal a kiskapukat keressük, de azért fel kellene fogni hogy járványügyi vészhelyzet van, és kérdező sem te, sem a családod, sem a barátaid nem mentesülnek ez alól. Lehet hogy te olyan szerencsés lennél, aki tünetmentesen elvan, de mondjuk az anyukád lehet hogy kórházba juttatnád ha lefertőznéd.

Ha nagyon akarsz edzeni, akkor megtalálod rá otthon is a módját, illetve a google-t is ismered gondolom, ahol rá tudsz keresni sportegyesületekre. Agyad nem sok van az már most lejött.

2020. nov. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
legyél profi versenyző
2020. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
4. Válaszoló maradéktalanul megválaszolta a kérdést.
2020. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Úgy tudom hogy csak a pro versenyzők mehetnek edzeni.


Az amatőr és hobby versenyzők nem.


Azaz ha csatlakozol egy egyesületbe akkor sem tudsz menni edzeni...

2020. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
A testépítés az akaraterő sportja nem? Akkor 1 hónapot miért nem bírsz ki? Ráadásul elvileg nem is hülyébbek a testépítők a többi embernél, oszt mégis a konditerem fickói nem tudják megoldani ezt a problémát.
2020. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
8# Februárig tartanak a korlátozások. Az több mint 2 hónap.
2020. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a vészhelyzet tart 2 hónapig. Viszont ettől a bezárásokkal szembeni pánik jól mutatta, hogy a testépítéshez se ész se akarat nemkell.:D
2020. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!