Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen egészséges ételeket...

Milyen egészséges ételeket javasolnátok tömegeléshez (részletek lenn)?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék készételekre, amiket hipermarketekben be tudok szerezni. Most nem kész főtt ételre gondolok, hanem tényleg bármi, mint pl. egy átlag embernek a felvágott, amit megveszek, kibontom és megehetem. Érdekelne az is, hogy mik vannak, amik könnyen elkészíthetőek otthon ebédre, vacsorára. Igen ez esetben főtt kaják érdekelnének. Illetve desszert féleségnek mik lennének jók, amiket szintén boltban meg tudok venni. Tudom, hogy van benne cukor, de pl. ezek a Belvita Jó reggelt kekszek vállalhatóak?
2020. nov. 24. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kell olyanokat mondani, amikben nincs egy gramm cukor sem meg ilyenek, de szeretnék azért egészségesebben étkezni a jelenleginél, és amik segítenek az izomzat növelésében, tudok tőlük úgymond hízni.
2020. nov. 24. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából az otthon készült ételek 99%-a egészséges, ezt nem kell túlbonyolítanod. Én pl. heti 1x a felhúzó-lábedzésem után szeretek kalóriabombaként sült szószos csirkerészeket sütni könnyed körettel. A kekszek vállalhatóak, edzés előtt/közben csoki is.
2020. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lasagne. De ahogy leírták, gyakorlatilag az otthon megfőzött ételek azok. Az hogy melyik mennyi fehérjét tartalmaz az már már kérdés.
2020. nov. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről jut eszembe, hogy sosem értettem, bizonyos ételek miért vannak felemelve és száműzve a testépítésben. Pl, a csirkemell az jó, de már a sertés nem. Miért? A sertes karaj pl, 3 grammal tobb zsirt tartalmaz 100 grammonkent, ugyanannyi feherjetartalommal, emellett jobb a vitamin es asvanyi anyag tartalma. Vagy a legjobb ez a rizs őrülettel, mikor a sima mezei rizs gi erteke 87,míg a száműzött feher kenyéré 71,és sokkal több benne a rost, vitamin, asvanyi anyag. Persze, abban van glutén, és az nagyon rossz akkor is, ha nem vagy érzékeny rá, az meg a kutyát sem érdekli, hogy mondjuk a legkarosabb édesítőszerekkel van teletömve a legtöbb feherjepor, és egyéb ital formájú kiegészítők. És ez csak egy nagyon kicsi szelete annak a sok kovetkezetlensegnek, ami a testepitesben van mai napig.
2020. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak piros pont :)
2020. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ötösnek dupla piros pont :))
2020. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!