Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérje porok es táplálékkie...

A fehérje porok es táplálékkiegészítőknek vannak káros hatásai?

Figyelt kérdés

Tudom naiv a kérdés, igazából most kezdenék hozzá az edzésnek. És csak érdeklődnék, mert hallottam ezt azt, és tisztázni szeretném. Szóval ne kovezzetek meg kérlek.

17/F



2020. nov. 25. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha ésszel csinálod akkor nincsen.
2020. nov. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nincs. Mit hallottal?
2020. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem több,mint amit eszel.Minden csomagolt áruban vannak adalékok,amit evtizedeken keresztül megettél/megeszünk.

Ehhez képest ezek ilyen szempotból nem károsabbak,vagy nem kärosak.Ertelmezes felfogäsa.

(Egy fenyevönek nyilván minden káros)

Tartsd be a feltüntetett napi mennyiséget.

Arra nem tértem ki,ha valmire alergiás vagy,feltételezve,hogy nincs ilyen gondod)

2020. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha sok fehérjeport iszol akkor hasmenésed lehet. Illetve egészségtelen ha csak azokat használod, vagy szinte csak tápkiegeket használsz.
2020. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen amíg ésszerűen használod, ezek táplálék kiegészítők egy rendes étrend mellé ajánlottak. A fehérje porok természetes eredetűek: tejből, marhából vagy zöldségből készülnek.
2020. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BeefEater ***** válasza:
Ha arra és úgy használod amire való akkor az egyetlen káros hatása az, hogy felforr az agyvized a sok hülyétől aki azt hiszi, hogy koxolsz mert azt sem tudják, hogy mi az, hogy fehérje.
2020. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!