Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítés mellett kell...

A testépítés mellett kell fekvőzni, húzodzkodni, stb?

Figyelt kérdés
Valahol ezt olvastam csak nem tudom, félrértettem-e... elég ha csak kondizok? Húzodzkodni nincs esélyem, mivel otthon edzek és nincs semmi amivel húzodzkodnék...
2020. nov. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell. Egyetlen egy cél van, izomállat legyél.


Béci.

2020. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy, hogy otthon edzel és van mivel edzened a melledet úgy, hogy nem csinálsz fekvőtámaszt. Ugyanakkor ez egy kérdés is, hogy mivel edzed a melledet úgy, hogy nem érdemes mellé kiegészítésként fekvőtámaszozni?

A húzódzkodás mondjuk más tészta. Hiába lenne állványod, a legtöbb ember és elnézést a feltételezésért, de a kérdésből valahogy úgy gondolom hogy nem tudnál túl sok szabályos húzódzkodást végezni testsúllyal. Így pedig, csigás lehúzó gép híján (illetve különféle gumiszalagos könnyítés híján) marad a fűrész, felhúzás, felvétel, evezések, stb. Amiket tudsz végezi azokkal, amid van otthon.

2020. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1db fekvpadott kell majd beszereznem, azon fogok mellet izmosítani, vállat, lábat erősíteni, felüléseket csinálni rajta, stb. Sok hasznás veszem egyetlen fekpadnak. Emellett 1db kétkezes súlyzóm és 2sb egykezesem van. Ennyi. Gondolom ez mind elég a teljes testem edzésére.
2020. nov. 27. 22:30
 4/4 anonim válasza:
Ha van kondipark a környéketeken, oda ki tudsz járni húzódzkdni-tolódzkodni. Otthon meg edzel súlyzókkal.
2020. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!