Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne elkölteni most...

Érdemes lenne elkölteni most 500 ezret, beruházni egy házi edzőteremre?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 02:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a korlátozások vége után is kihasználnád, nem csak a port meg a helyet fogná.
2020. nov. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyéni preferenciáktól függ.


Van akinek nagyon bejön az otthoni edzőterem(sőt, kifejezetten praktikus ha azt nézed hogy mennyi idő oda-vissza utazni a terembe, nem foglalja otthon a gépet más, max a háziállat stb), de vannak olyanok is mint például én, nem tudnék akkor sem olyan hatékonyan edzeni itthon ha profi felszerelésem lenne, mert nekem szükséges a kikapcsolódáshoz a konditerem feelingje, légköre, és az hogy lemenjek a terembe és ne otthon edzzek.


Ezt neked kell eldöntened, azzal viszont biztosan nem lősz mellé ha 1-2 alap dolgot például kézisúlyzó szettet beszerzel, ez jól jöhet akkor is ha elutazol, nyaralsz, vagy valamiért nem tudsz elmenni a terembe mert közbejött valami.

2020. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ki tudja mikor fog kinyitni a konditerem, én nem bírok várni
2020. nov. 28. 12:58
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha helyed van hozzá, 500 ezer nem egy lehetetlen összeg. Annyira, hogy túl sok eszköz bele sem fér. Viszont "befektetés" ebből csak akkor lesz, ha anyagi megtérülés érdekében költekezel.
2020. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem fér bele? Minden megvan amire szükséh van.. erőkeret, fekpad, súlyok.. A teremben sem használok semmi mást ezeken kívül
2020. nov. 28. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mást nem használsz ezeken kívül és belefér, valamint ekkora "sportember" vagy, akkor fektess bele. Ha meg nem, akkor ne. Ilyen egyszerű.🙂
2020. nov. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szabadsúly kell csak s kizárólag igaz bástya?

Egy Igaz Harcos gépek nélkül edz?

2020. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én törekszem arra, hogy semmilyen gépi gyakorlat ne legyen az edzéstervemben
2020. dec. 1. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lelkeket raboló kínai varázsló leszek egy nap
2020. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!