Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony vagyok, de formátlan....

Vékony vagyok, de formátlan. Fél év otthoni edzéssel elérhetek látható változást?

Figyelt kérdés

A koronavírus miatt sajnos nekem sincs lehetőségem konditerembe járni, és ez a helyzet el fog tartani még egy darabig...


Vettem egy 20 kilós súlyzó szettet és gumiszalagokat. Most még elvagyok vele, mert olyan gyenge vagyok, hogy 12 kilónál többet semmilyen gyakorlatban nem tudok megmozgatni elégszer (3-5sorozat, 8-12ismétlés). Később, ha ez kevés lesz, akkor tudok venni rudat is plusz tárcsákkal. A kajára figyelek, számolom, kalóriaplusz+sok fehérje.


Fél év alatt el tudok érni így másoknak is szembetűnő változást, vagy ahhoz több idő kell? Én mennyi idő után láthatok magamon változást? Nem akarok nagydarab lenni, csak feszes, tónusos formát szeretnék a mostani löttyedt, formátlan helyett.


27/N


2020. dec. 4. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél év alatt rendszeres edzéssel és az általad leírt étrenddel el tudsz érni magad és mások számára is látványos változást. Nekem kevesebb súlyzom van itthon, saját testsúlyos edzéssel és kalóriaplusszos táplákozással tudtam eredményt elérni. Szerintem Neked is sikerülni fog! 😉💪
2020. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy rajtam is meglátszik majd valami, nincs túl jó genetikám ehhez. :D Te milyen gyakran edzettél egy héten?
2020. dec. 4. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta edzem otthon kérdező. Lehet otthon is súlyzókkal változást elérni, ugyanazt is csinálhatod, mint a terembe, pár gyakorlatot nyilván nem, viszont van amit igen.
2020. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számít hogy mennyi idő alatt mennyit fogsz fejlődni? Ha akarod, csináld.
2020. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Március óta otthon edzem rozsdás vasdarabokat, székeket és téglával megpakolt vödröket emelgetve :D Kezdetben kényszermegoldásként tekintettem rá amíg rendeződik a járványhelyzet, de annyira megszoktam, hogy pont most készülök venni egy 150 kilós súlyzószettet, pedig évekig terembe jártam és jó fizikumom van.Hiába nincsenek csili-vili gépeim, mivel tudom hogyan kell terhelni az izmaimat helyes technikával, otthoni edzéssel is bőven sikerült megtartani az izomtömegem.Ez neked is menni fog, hisz a terhelés és az étrend a lényeg.
2020. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen és következetesen csinálod 2-3 hónap után már láthatsz változást, külső szemlélőnek pedig kb fél év után már szemmel látható lesz a fejlődés.
2020. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, ha a popsidon kell javítani, ugrásra készen állok. Versenyeztem 10 évig, tudom, hogy mit beszélek. Viszont képek kellenek, anélkül nem tudok testre szabottan segíteni neked. Addig szólj, amég vészhelyzet van, mert ha megszüntették és lehet, kiugrom Saint Tropezbe a lakásomba.


Béci vagyok.

2020. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!