Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék nekiállni edzeni,...

Szeretnék nekiállni edzeni, főképp fenékre. Nincs lehetőségem edzőterembe járni, így tehát marad az otthoni edzés. Tapasztalatlan vagyok és a testalkatom is vékony. Akármilyen tippek és tanácsok?

Figyelt kérdés

Legfőképp milyen gyakorlatok a leghatásosabbak, mennyi időt kell egy nap rá szánni, hány naponta kell ismételni, esetleg ételek, amik segítik a folyamatot? Stb.

17/L


2020. dec. 4. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Rubint Réka videóit csinald heti 3x minimum a youtubrol es elotte egyel protein csokit utana meg igyal egy shaeket (1,5 oras egy torna nyujtassal egyutt)

Sok sikert :)

2020. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Én letöltötten egy edzős alkalmazást a play storeból, az kész edzésterveket tartalmaz 30 napra, nekem nagyon bevált.

Az app neve: 30 napos fitnesskihívás

2020. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csípő emelés, guggolás, kitörés.

De azért néha nyomj teljes testes edzést is.

2020. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

Ó de jó, popsi kérdés.


Guggolni kell rá súlyzóval. Lehet két egykezes súlyzóval is, ha be tudod szerezni. Sok fehérje kell, hogy a popsidba pumpálódjon a cucc, akarom mondani a fehérje.


Amennyiben szeretnéd, én kielemezem a változásodat szívesen.



Béci. 190cm/160 kiló. 48F

2020. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél kézisúlyokat, edzz felsőtestre is!
2020. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Minek eddzen felsőtestre? Csak a segg számít.
2020. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

A testépítés kategória nyertese a popsi. Mindenidök nyerö kédése.

Minimum napi 1.

Miért nincs már popsi alrovat?

2020. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Es ezt beteszik a SPORT (testepites) kategoriaba 😂😂
2020. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Guggolj meg ilyenek xd
2020. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem Pamela Reif edzései váltak be a legjobban. Eleinte csak hasra és fenékre edzettem, abból is a beginner videókra, kB két hétig, utána szintet léptem. Most már a heti edzéstervét csinálom, amit mindig kirak instára, vegyesen van benne minden, nekem nagyon bevált. Abból is van kezdő, haladó, 30 és 45 perces egyaránt. Így utólag visszagondolva sokkal jobb, hogy heti tervem van, minden napra más, mert egyrészt, kevésbé unalmas, másrészt érzem az előnyeit a comb és karedzéseknek is. Na meg a kardio, mint kiderulte, az sem olyan rossz dolog. Otthon vagy koli szobában edzek, nagyon kevés az a videó, ahol kell valami specko eszköz. Van két egy kilós súlyzóm, egy matracom, meg most akarok beszervezni egy ilyen combos gumit(a professzionális nevét nem tudom :P).

Én csak ajánlani tudom Pamelát, jók az edzései, hatékonyak, és a zene is motivál.

2021. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!