Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne most otthagynom...

Érdemes lenne most otthagynom a sulit és elkezdenem dolgozni, hogy legyen pénzem egy otthoni edzőterem létrehozására?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 17:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2020. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha normális életet akarsz, akkor nem.


Ha testépítő akarsz lenni, akkor igen. Gondolj bele, milyen sok ostobaságot tanítanak az iskolában? Matek. Fizika. Történelem.


Mi szükség ezekre? Mell-bicepsz nap kell csak és kizárólag.

2020. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

mindenféleképpen.

első lépésben hagyd ott a sulit és csak utána kezdjél melót keresni.



ne csináld, ne legyél hülye .

2020. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Úgyis egy büfészakos egyetemre járok, amivel mindenhogy a gyártósoron kötök ki, szóval nem mindegy?

Nem lehet ezzel a diplomával jól fizető munkát tanulni, akkor meg minek csináljam?

2020. dec. 7. 18:24
 5/27 A kérdező kommentje:
És van már egy szakmám, szóval már így is tökre megbántam, hogy eljöttem egyetemre
2020. dec. 7. 18:25
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Most itt sajnáltatod magad, hogy milyen szar az életed, vagy ez egy komoly kérdés volt?
2020. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Komoly.

Végülis ha tudom, hogy egy piacképtelen diploma amivel nem lehet elhelyezkedni, akkor mi értelme van befejeznem? Időpocséklás az egész. Ha dolgoznék akkor meg lenne már pénzem.

2020. dec. 7. 18:36
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Ezt mondom, sajnáltatod itt magad. Senkit nem érdekel, gondolkodj el rajta és csináld azt amiből a legnagyobb hasznod lesz, a célod felé visz.
2020. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogyne.

Mindenképpen, véletlenül se cselekedj másképpen Mizerics!

2020. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

hagyd ott, pénzt diploma nélkül is lehet keresni, én annó 600ezres fizetést hagytam ott a suli miatt, ekkora f...ságot talán senki nem csinált még, otthagytam a sulit és másik helyre mentem, igaz 400ért de még így is jó. diplomával max bemehettem volna a gyárba műszakvezetőnek vagy a felettesnek, ott se kapok sokkal több pénzt.

fektess be, pattintsd ki magad a csajoknak, nőzz bulizz azt légy boldog.

2020. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!