Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb. 1.5 hónapja edzek, de még...

Kb. 1.5 hónapja edzek, de még nem látok változást, rosszul csinálom?

Figyelt kérdés

Soha nem edzettem, nem sportoltam semmit, ülő munkát végzek. Átlagos testalkatom van, nem vagyok se vékony, se túlsúlyos. 1.5 hónapja bevásároltam itthonra súlyzó szettet, erős gumipántot, fehérje port és elkezdtem edzeni.

Heti 3 teljes test edzést csinálok, olyan súlyokkal, hogy épphogy bírjam a 12 ismétlést ötször, gyakorlatonként. A kajára is figyelek, nem teljesen pontosan, de nagyjából számolom, a fehérjére figyelek, hogy a súlyom 2x-ese meglegyen naponta, és hogy kalória pluszban legyek. Ha megvan a fehérje, akkor már nem figyelem, hogy 100-200-400 kalória pluszban vagyok-e, de 400 fölé nem gyakran szoktam menni.


A súlyom nőtt 1.5-2 kilóval, viszont nem látok magamon semmilyen változást, szerintem nem kerekedett semmit a fenekem, pedig leginkább arra fókuszálok (minden másra is edzek), izomlázam is szokott lenni edzés után. De dundibbnak se érzem magam. Valamit rosszul csinálhatok?


Nő vagyok


2020. dec. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Magan sose latja az ember :) aztan kulso szem meg egybol mondja. Am 1.5 honap meg keves. De egy 3-4 honap utan sztem mar jobban lathato lesz :) . Nyarra meg fullos :D
2020. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fel ev, 1 ev kb
2020. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz másfél hónap után? Egy fél év után esetleg, ha mindent jól csinálsz.
2020. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fénykép, mérőszalag...

Ezek mutatják a fejlődést, magadon nem fogod észrevenni a változást mivel naponta látod magad a tükörben.

2020. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti három, másfél hónapig az 18 edzés. Ettől csodát nem várj. A legjobb mérőmódszereket pedig leírták. Mérőszalag, fénykép és mérleg. Illetve a használt súlyok mértéke. Azt mondják, hogy 3 hónap után már szoktál látni mások rajtad, ha rendszeresen és jól csinálod.. majd kicsit később 8-9 hónap után már magadon is fogod. Ha van izomláz akkor valószínű megy oda gyakorlat... szóval már csak idő, türelem és kitartás.
2020. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!