Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért görcsölök edzésnél?

Miért görcsölök edzésnél?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kerdezni, hogy ti is görcsöltök edzésnél? Eleget iszom, edzés alatt elfogy 3-4 liter. S edzés közben is s utána is nagyon görcsölök. Hogy lehet ezen javítani? Hogy lehet ezt kezelni?

2020. dec. 28. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis volt ilyen. Szedj vmi multivitamint meg extra magneziumot.
2020. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoktam, s nyújtok rendesen, de így is. Tele vagyok vitaminnal, de ugyan olyan
2020. dec. 28. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1-2 hetig volt durva. Nagyon szaraz voltam akkor. Az miatt is lehet... gorcsolt a mellem, vallam. Ugralt az izom. Volt h a kezem okolbe ugrott nem tudtam szetnyitni es ugy fajt majd beszrtam. Napi 2x dupla adag magne b6ot szedtem sok vizzel es elmult. De lehet mas is kozrejatszott 🤷‍♂️
2020. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell több magnézium. Az is lehet, hogy elkaptál egy vírust.
2020. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Egyedül edzem. Egyedül vagyok teremben. Enyém a terem.🤣 Na de komolyan. Minden egészségügyi ok kizárva, orvos látott, de semmi. S csak edzésnél
2020. dec. 29. 00:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mg hiány
2020. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az van bőven. De csak edzésnél s ez a fura
2020. dec. 29. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg funkcionális elváltozások okozta fájdalmak ezek. Ennek tünetei a különféle görcsök, hasi, gyomorgörcsök, menstruációs görcsök, az epegörcs és a vese- és húgyúti görcs. Azonban a legjellemzőbb az izomgörcs.

A háttérben álhat sok féle dolog, akár lelki okai is lehetnek.


A tünetekből következtetve még fibromyalgiára tudok tippelni, esetleg rhabdomyolysis is lehet.

2020. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!