Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van minden edzés után...

Miért van minden edzés után durva izomlázam?

Figyelt kérdés
Push pull leg edzést végzek heti négyszer és minden edzés után 1-2 napig durva izomlázam van. Már rég óta edzem de ez most pár hónapja van. Bcaa + glutamine szokott menni edzés közbe és néha nap közben is, de nem mindig segít. Valami ötlet? (Vagy ennek inkább örüljek? 😃)

2020. dec. 29. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne örülj, egyáltalán nem normális, hogy hónapok óta izomlázad van. Valószínűleg túledzed magad. Fejlődsz egyáltalán?
2020. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is sok, keves a regeneralodasi ido vegyel ki egyet belole, tobb legyen a pihenés. Akevesebb neha tobb
2020. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fejlodok igen. Eroben mindenkepp. En is ezt gondolom hogy nem normalis. Volt hogy kihagytam egy hetet, akkor minden jo volt de ahogy ujra kezdtem megint jott az izomlaz.
2020. dec. 29. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a túledzés ami ahhoz vezet, hogy az izmaid nem fognak fejlődni, mert magát fogja felemészteni, hogy legyen energiája.
2020. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu h kicsit mindig varialsz vagy tulleped mindig a hataraid. Nembaj az :) jo a heti 4 ne hidd el h sok.. meg nemtudod tuledzeni ha push pull leg es csak az egyikbll van 2. Boven pihen eleget.
2020. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy nez ki az edzesterved?
2020. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!