Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fontos egy személyi edző?

Oscar000 kérdése:

Fontos egy személyi edző?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé rossz irányba társaságba keveretem

Ezért szeretném lezárni a régi énemet

Ebből kifolyólag szeretnék ellkezdeni jövőre ha vége ennek a vírus dolognak edzeni hogy nézek is ki végre valahogy és legyen egy kis motivációm is

Nem nagyon van rá keretem egy személyi edzőre

Ezért egyedűl szeretnék nekiállni a dolognak

Sajnos nem találtam még senkit magam mellé hogy legalább párban dolgozunk így úgy néz ki egyedül fogok járni

Pár éve az iskolai edző teremben jártam meg/kitanultam pár dolgot

Úgy gondolom nem lesz probléma a gyakorlatokal

Bennem van az is mivel nem vagyok valami nagy darab be fog e szólni valaki bár annyira nem érdekel tudom az ilyet kezelni

Nagy hátrány ha nincs személyi edzőm vagy egy társam?

Köszönöm!



2020. dec. 31. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem hátrány, csak utána kell nézni neten mindennek. Elég gyorsan megy, pár száz óra alatt megtanulható olyan szinten minden, hogy nagy hibát nem véthet ezután már az ember.
2020. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

10 alkalommal bőven elég, hogy tudd, mik a helyes mozdulatok és ne sérülj és arra használd a mozgást, amire való.


Amúgy 0 tudással is lehet edzeni. Csak nem olyan hatékony.

2020. dec. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég csak néhány alkalom, addig ameddig el nem sajátítod a helyes gyakorlat végzést.
2020. dec. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
segíteni biztisan gtud
2020. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha jo az edzo vagy edzotars az elegge meggyorsitja a fejlodest. Eleg sokan stagnalnak evekig. Abbahagyjak ujrakezdik. Mindig ugysnugy neznek ki.. ezert jo ha húz valaki aki ert is hozza
2020. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5 ös jol irja.

Csak kb hogy vmi rálátásod legyen.

Halgasd az öregcsókát!

80 as évek közepe mikor nekiugrottunk a vasaknak.Semmi nem volt néhány értékes pószteren,barkácsolt lehúzó,fekpadok,meg maszektárcsákon kívül,és egy rozzant kertes ház,ami a fitnesstermet jelentette.Ez nem pince volt,de a fal az elég szépen omladozott.Szval Arnold, Terminátor 1 ,Predator meg ilyenek mentek a mozikban.Személyi edző???:DD


Semmi.Mindenki ment,és csinálta ,amit néhány izmosabb fazon,oszt kész.

Nem is értünk el semmit,csak jól lesérültünk néha,meg folyamatosan túledzettük magunkat,ettünk,amit otthon főztek.

El is ment lassan a kedvünk,és lassan fogytak a haverok, mindenki abbahagyta.


Kesőbb 90 közepe már voltak újságok is.Több kép,sztárok,Bertil Fox,Lee Haniey,Dorian ilyenek.Senki se mondta,hogy azok az edzéstervek nem nekünk, egyszerű paprikaskrumlit evő halandóknak vannak.És azt se,hogy ezek az emberkék nem a proteintől,a Sportrobitól ekkorák.Egy idő után megint alábbhagyott a lelkesedés.

Aztán valamikor pár évre rá már internet is lett.Fény gyúlt az agyakban,és akiben még maradt valami tűz,az 3,szorra,4 szerre is belekezdett.


Szval ezt mire összeraktam kb 15-20 év volt.Nem kellett edző hozzá,de bmeg, rengeteg feleslegesen epocsékolt idő!


Ma már azért könnyebb.Ennyi információt álmunkban se tudtunk elképzelni akkoriban.Ha ez rendelkezésre állt volna,akkor egy kicsit másképp alakultak volna a dolgaink.

Becsüld meg a tudást,az információt,mert nagy kincs!!


Tudom,ez nektek fiatalabbaknak nem sokat mond,jelent,hisz tök természetes kezdettől fogva,hogy csak beirod a guggliba!


De nem mindig volt ám ez így!!

Néhány "öreg" biztosan meg fogja erősíteni,amit irtam.

2020. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hasznos, mint fontos, főleg az elején, illetve ha valamiért elakadsz a fejlődésben.
2020. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: Én 1997-ben voltam először teremben, de ma ezerszer több az infó tényleg.
2021. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam arra, hogy személyi edzőt fogadok. A Home office-ban felszedtem jópár kilót, ha nincs is ott személyesen a megbeszélt online találkozókon biztos megjelennék, tartanám az általa előírt diétát is. Sajnos akit találtam, azt nem tudom megfizetni. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki személyi edző segítségét venné igénybe ebben az időszakban.
2021. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!