Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő a testzsírszázalék...

Mennyi idő a testzsírszázalék csökkentése? 18%os testzsírral szép szálkás fizikum érhető el egy nőnél, vagy érdemes lejjebb menni? Illetve hogyha a testösszetételt nézzük, érdemes izmot építeni még ha 50%os az izomtömegem? 21/L

Figyelt kérdés

Jelenleg 20-21%os a testzsírom. Mivel nő vagyok, és nem szeretnék versenyezni, kb 18%ig szeretnék lemenni. Szerintetek egy hónap alatt elérhető ez az eredmény? Az edzőm azt mondta ne várjak 3% csökkenés egy hónap alatt. Holott heti átlagban 1.volt hogy 2% is lement. (kb 27%ről indultam)

Ez csak a kezdeti gyors fogyás volt, és innentől lassabban fog menni? Nektek mi a véleményetek?

Illetve jó cél a 18%? Volt 14%os testzsírom is, de akkor a menstruációm se jött meg:( igaz, akkor semmi izom nem volt rajtam.



2021. jan. 1. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít őszintén, hogy 4 vagy 7 hét alatt lesz meg a kitűzött cél? Csak csináld, és látod a tempót
2021. jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj sietni, ez az elso :) a masodik 18 az eleg lesz, nem akarsz te semmit csak jobban kinezni ehhez pedig ez boven eleg. Nonel nem egeszseges az alacsony tzs.

Minnel lejjebb mesz a %ban annal jobban belassul a zsiregetes. Ne aggodj, csinald, nem lehetetlen egyebkent nyarig a 14% sem, csak nincs ertelme. Igy is jol nezhetsz ki :))

2021. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat és nem siettetem a dolgokat. Csak olyan izgalmas, meg jó érzés lenne elérni végre a kitűzött célomat, hogy hajlamos vagyok türelmetlenkedésre:)
2021. jan. 1. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha eléred a 18-at?
2021. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Bomba csaj lesz azt megy pasizni :D
2021. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt, mintha 3% testzsíron múlna ez.
2021. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze nem azon a 3%on múlik, de azért az a 3% testzsír igaz nem tűnik nagyon soknak, mégis tud azért dobni/változtatni az ember megjelenésén:D
2021. jan. 2. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

A strandon látszik maximum, januárban biztos nem :)


Szóval tényleg nem fontos ez ilyen szempontból

2021. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!