Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés otthon eszközök nélkül?

Edzés otthon eszközök nélkül?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy otthon, eszközök nélkül, fegyenc edzéssel lehet izmot építeni? Edzéstervre is szükségem lenne.

2021. jan. 1. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Egy ideig tudsz fejlődni,de izmot építeni ellenálás nélkül elég nehezen fogsz.
2021. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Epiteni nem, szalkasitani igen.

Fegyenc edzessel is lehet nahyon jol kinezni.

2021. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De miért csak szálkásítani? Miben más az hogy ha súlyt emelek? A fekvőtámaszal is ki tudok lépni a komfort zónából és ugyan úgy sérülnek az izmok.
2021. jan. 2. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az izom egy időután hozzászokik a súlyhoz,és nagyobb súly kell neki,ellenállás.
2021. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És szerinted elég két darab egy kezes súlyzó (módosítható súlyúak) az otthoni izomtömegnövelésre vagy elengedhetetlen a kondi terem?
2021. jan. 3. 00:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, sulyokkal lehet csak izmot epiteni, mashogy nem. A fekvok is jok, lehet ezer fele modon kivitelezni, de nem fogsz epiteni tole izmot. Viszont van egy kerdesem, tudod dgyaltalan mit jelent a szálkás test? Mert egy szalkas test esztetikusabb mint egy nagy izomtomegu zsiros vizes test :)


Konditerem nem kell, en is otthon edzek, en csinaltam magamnak hatazo gepet meg fekpadot vettem apró pénzért, bar azt is elfogom adni mert csinalok inkabb maszivabb fekpadot. Ezzel nagyjabol mar mindent tudok csinalni ami kell, de meg egy jo kis labazo gepet akarok osszehegeszteni aztan egy tarogatasra csigas alvanyt es kesz vagyok.


De ahhoz hogy te izmot kezdj epiteni minimalisan kellenek a sulyok. Nem kellenek gepek, de most fekvenyomni kezisulyzoval hogyan fogsz?

2021. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok úgyhogy először tömeget kell növelnem. Fekvenyomás elengedhetetlen? Szerintem egykezesekel meg lehet oldani valahogy.
2021. jan. 3. 13:55
 8/8 anonim válasza:
#4-nek igaza van, fogadd meg a tanácsát :D
2021. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!