Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha rendszeresen sportolok,...

Ha rendszeresen sportolok, edzek, egészségesen eszek és napi 1500 kalória pluszban vagyok, akkor belefér heti egy "bűnözés" vagyis egy nap amikor bármit ehetek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
+1500kcal naponta? Akkor tomegelsz? Akkor kb mind1 h felreeszel e. Ha csak elirtad akkor is boven belefer. Ha nem versenyre keszulsz.
2021. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy belefér-e a bűnözés? Gyakorlatilag minden nap zabálsz. Rohadtul nem jó az étrended. Konkrétan zsíros disznó leszel 1 hónap múlva
2021. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem rosszul fogalmaztam(bocs). 1500 kalóra minusz. Azaz elégetett kalória-étrend=1500kalória
2021. jan. 2. 14:40
 4/6 MadSeal ***** válasza:
Az szerintem hatalmas deficit. Mennyit fogysz egy héten?
2021. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1500kcal deficit? Mennyit eszel egy nap,400-at?
2021. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha közel száz kilós, simán ehet napi 2000-et is, hogy a napi deficit megüsse az 1500-at.Ha abból a bevitt kétezer felét fehérje teszi ki, már sinen van.


Kérdező, teljesen rendben van ha ekkora deficitben van és eszel mellé minimum 2,5 g / tskg mennyiségű fehérjét.Visszatöltő csaló napokat viszont ennél ritkábban tartanék, és nem össze-vissza zabálnék hanem drasztikusan megnövelném a szénhidrát bevitelt.Kutatások szerint ha a csaló napokon egy diétát megszakítva az elfogyasztott ételek többsége magas szénhidrát tartalmú, sokkal jobban megnöveli a leptin hormon szintjét és sokkal kevésbé fogsz zsírt raktározni.


[link]

2021. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!