Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi okból, miért edzetek?

Mi okból, miért edzetek?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 2. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert vertek az iskolában és erős akartam lenni
jan. 2. 20:12
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kitudjam végre nyitni egyedül a nutellát.
jan. 2. 20:20
 3/17 anonim ***** válasza:

A lélek vezetne -mennék

amúgy elfelejtés..

tapad a sár tapad Rám

s könnyű a kiejtés...

a várból a lantból alászálló

perceknek-csak az ihlet a képzelet a figyelem

vár engem-vár engem

jan. 2. 20:35
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
(s szegheti a kedvet..)
jan. 2. 20:36
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Anno egy lány miatt kezdtem el
jan. 2. 20:38
 6/17 anonim válasza:
79%
Szeretném minél jobban meghaladni, legyőzni a saját korlátaimat, valamint testileg, lelkileg és szellemileg is egyaránt fejlődni és minél magasabb szinteket elérni.
jan. 2. 21:16
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Én amiatt, hogy fittebb legyek és fenntartsam az egészségem. Szerintem, akik a kinézetük miatt csináljak, azok szimplán manipulálva vannak a média által, mert “trendi” edzeni.
jan. 2. 22:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elején vékony voltam és csoffadt, hiába lógott rajtam a fekete öv, ha 57 kiló voltam a 183 centihez. Sajnos nincs összehasonlítási alapom, pedig nagyon érdekelne, hogy anno a dan vizsgám környékén mekkorát ütöttem/rúgtam, illetve most így 15 évnyi testépítéssel később és ugyanennyi rúgkalapás nélkül mennyi az annyi, 90 kilósan. De sajnos ezt már nem tudjuk meg.

Mindenesetre rendszert adott az életemnek és önbizalmat. Az optika sokat számít. Máshogy állnak hozzád. És ezáltal idővel te is magadhoz.

És az étrend illetve a kiegészítők miatt az életben nem vagyok beteg. Előtte azért benyeltem ezt azt. Szóval nem is feltétlen a gyúrás az ami számít, hanem a mögöttes életmód. Jelenleg meg már, illetve több mint 10 éve a szinten tartás a lényeg. Eléggé odaköt. Annyi időt, pénzt és energiát beleöltem már, nem lenne szívem csak úgy veszni hagyni. De szerencsére már annyira hozzászoktam, hogy el sem tudnám képzelni az életemet kvázi erőlködés nélkül.

jan. 2. 23:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy miért pontozzátok le az embereket?:D Nem tetszik hogy edzenek,v mi?
jan. 3. 00:16
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Exem itthagyott egy másik srácért... A sportba menekültem, nem bírtam volna elviselni, így is nagyon nehéz volt.
jan. 3. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!