Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi okból, miért edzetek?

Mi okból, miért edzetek?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 2. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ettől jobban érzem magam a bőrömben, egyszerűen élvezem csinálni.
2021. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Just because you have nothing to do with it
2021. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony voltam mindig,szerettem volna nagyobb lenni,izmosabb amivel ugye együtt jár valamennyire az erő is.Kicsit több mint 1 éve edzek,15 kilóval több vagyok,sokkal izmosabb lettem,már szeretem a tükörben nézegetni magam és sokkal magabiztosabban állok mindenhez.A tartásom is sokat javult.Most már szeretem is az edzést,egyfajta kihívásként nézek rá amivel jobbá teszem magam.
2021. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
IQ nap és a lábnap se maradjon ki XD
2021. jan. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Azért, mert a sport baromi jó stresszlevezető, és ha végigcsináltam egy keményebb edzést, utána elégedett vagyok, és még nagyobb kedvvel és lendülettel állok neki másnap. Sokkal jobban kikapcsol, mint a tv, a videójáték... na jó, a rajzolásnál nem jobban :)
2021. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ja a versírásnál nem jobban;)

kinek mi az eredendő mániája

no1:bringázás(veszett jó állóképesség és erő)

no2:futás(inkább szintentartás-kis kihívásokkal...)

pár éve...

verseny ebből verseny abból-

de ahogy az előző kortárs írta a verselés írás baromira kikapccsol;)

2021. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2021. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mivel egyedül vagyok, legtöbb erőt és motivációt ez adja az élethez. Enélkül valószínűleg nem élnék már, vagy pedig diliházban vagy a börtönben lennék. Szóval talán még többet is ad mint motivációt az élethez, mondjuk úgy hogy rengeteget segít abban hogy a "jó úton maradjak".
2021. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!