Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés, mit egyek?

Tömegelés, mit egyek?

Figyelt kérdés

3000 kcallal tomegelek, az étvággyal nincs gond mert simán megeszem. Viszont nehezen akar osszejonni a kcal.

Megeszek napi negyedkiló rizst, majdnem fél kg húst, sok zöldséget, iszok feherjeport és reggelire eszek zabpelyhet. Ha úgy van akkor szoktam bele magvakat tenni hogy több kcal legyen.

De estére mindig hiányzik kB 5-800 kalória. És nem tudom mit kéne még ennem, ha este már nem akarok főzni.

Tejterméket, lisztes dolgokat, cukrot, "csaló" kaját nem nagyon eszek, mert az kihozza a pattanásokat.



2021. jan. 3. 10:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Nézd ha 30g feherjetol nem jonnek ki akkor 10-20g vajtol kijonnenek?
2021. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
#11, nem, amúgy meg ki tudja, mert úgy csak egyre több tejterméket viszek be, de 10-20g vajban kb. 140 kcal van, nekem több mint 500 kellene.
2021. jan. 3. 14:15
 13/39 anonim ***** válasza:
Az oké, de tobb mint a semmi :)) es aprankent nem csemegezel el mogyorot vagy diot?
2021. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Zabpehelybe szoktam azt rakni. Reggel 30g mogyoró + 30g kesudió a zabpehelybe.
2021. jan. 3. 14:49
 15/39 anonim ***** válasza:
De a makrokat is tudod vagy csak a kcal-t nezed? Nemmind1 mibol jon ki. Ugy konyebb lenne segiteni. Am a rizs sztem keves. Amikor tomegeltem en 400grammot ettem plusz 100-200g zabot.
2021. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
7. Mert a csirkemellben megbizol, amit kapsz a boltokban? Manapság már semmi nem olyan minőségű, mint kéne lennie, kivéve, ha magadnak csinalod otthon, de már igy se teljes mértékben, mert szennyezett a levegő és a talaj is. Egyébként sem a legolcsobb, elorecsomagolr szarokrol beszéltem. Vannak azért jobb minőségűek is. De nézd meg johnny v étrendjét, youtuber a gyerek. Napi szinten eszik kenyeret nagy mennyiségben bundas kenyer formában, és bár nincs rajta nagy izomtomeg, teljesen jó formaban van a gyerek.
2021. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
15, a fehérjét szoktam csak számolni, abból 140-180g között eszek naponta, meg a kcal nézem, mást nem.
2021. jan. 3. 15:14
 18/39 anonim ***** válasza:

17# az hiba. Szenhidrat ugyanolyan fontos mint a feherje, talan meg fontosabb is :D


16# ment a zöld teljesen igazad van, egyebkent sejtettem, hogy ezt fogod felhozni, nos,hazi csirket eszek főként :)) 100%osan lehetetlen tisztan elni ez igaz es amit irsz sajnos szinten igaz, a fold es levego is szennyezett (szerintem a viz se olyan mint kene lennie mertha a fold szennyezett akkor a viz hogy legyen tiszta? )


Megnezem a videoit, de nem biztos hogy azt eszik amit mutat, bar lehet hogy ledolgozza a kaloriat kitudja :))

2021. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

#17, miért számítana a a szénhidrát-zsír arány?

A fehérje épül be az izomba, a kalória pedig eldonti hogy hizok vagy fogyok.

Amúgy sok ch-t eszek, inkább ch-t eszek többet mint zsírt.

Meg eleve vannak a ketosok, akik szinte 0 ch-n élnek, mégis fejlődnek vele, nem értem miért számítana a ch.

2021. jan. 3. 15:42
 20/39 anonim ***** válasza:
0chval soha nem leszel izmos, de puding próbája az evés
2021. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!