Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy szoktatok edző terembe...

Hogy szoktatok edző terembe menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy ti egyedül szoktatok-e menni edző terembe, vagy egy haverral?

Mikor majd kinyítnak az edzőtermek nekem is tervbe van menni. Csak nem tudom, hogy egyedül vagy szóljak egyik haveromnak és vele együtt menjünk gyurmázás.

Válaszotokat előre is köszönöm!



2021. jan. 10. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Egyedül szoktam menni
Mindig haverral
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem dumálni fogsz és lötyögni a haveroddal akkor szólj neki, de ha csak duma lenne és 5 perces pofázások a szettek között akkor inkább ne.
2021. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Kedvfuggo. De 2en jobnan meg lehet nyomni. Tud segiteni, kivulrol is lat, valaki mindig huzza a masikat. De csak ha jo az edzotarsad, ha kb ugyanolyan erosek es motivaltak vagytok.
2021. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Béjemwével
2021. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem jó, ha van EGYENRANGÙ !!! társad, ha egymást tudjátok segíteni és motiválni.

Nem kötelezö, de ilyenkor még egészséges verseny is kialakulhat kettötök között.

Egy megbízható társ mindenképp jó.

2021. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 $$$$$ ***** válasza:
80%
Valtozó. En is jobban szeretek edző partnerrel edzeni mert motivaljuk egymást. De ugyan akkor sokszor edzek egyedül is. Igazabol az a terem ahova én jarok eleg csaladias. Sok emberrel vagyok joban. Ha olyan gyakorlat van mint pl. egy fekvenyomas,szabadsúlyos válbol nyomás akkor szolok valakinek hogy majd áljon mar be mögém ha ráér. Mindig van lent olyan akivel joban vagyok. Es ez visszafele is érvenyes. Ha engem kérnek meg én is megyek. Nyilvan celszerübb ha van egy edző tarsad. De ez nem mindig megoldhato. Mert majd előbb utobb lesznek kedvenc gyakorlataid az alapgyakorlatokon kívül. Es nem biztos hogy ezek ugyan azok lesznek mint a haverodnak. Illetve az se tuti hogy mindig egyforman ertek ra illetve az se hogy mindig ugyan arra edzettek. Mi inkabb egymas mellett edzünk es ha kell akkor besegitünk egymasnak.
2021. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Hát én mindent jobban szeretek egyedül csinálni, ezt is. Szeretek egymagam lenni, én ilyen vagyok. Szóval erre szavazok.

N

2021. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én egyedül szeretek edzeni, de nem egymagamban. Általában az edzés első felét meghúzom, a végén az izoláló, nyújtó és törzs gyakorlatok alatt már jobb szeretek pofázni. Viszont az elején a halálom, ha feltartanak.
2021. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
A rossz edzotars csak feltart... de aki allat modon edz nem a szaja jar meg telefonozik hanem segit meg motival az csak elony.. minden sorozatba plusz 2-3 eroltetett ismetles elegge megdobja a fejlodest...
2021. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
A jó edzőtárs ritkább a jó feleségnél is.
2021. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
9-eske: :-)
2021. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!