Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is egy vicc oldal...

Szerintetek is egy vicc oldal a shopbuilder oldal a sárga kapszulájàval együtt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Oké rendben szia!
2021. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Miert? Bunnyt nem birom de am sok jo cikk meg tanacs van kezdoknek.
2021. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Megis mi a bajod vele?
2021. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Talán ez az egyik legnormálisabb és legösszeszedettebb oldal.


Plusz nem tényként közölnek. Ha cikkeket olvasol, akkor leírják benne, hogy a dolgok akár az edzésterv, akár táplálékkiegészítők egyénileg eltérhetnek, ezek az ő tapasztalataik amiket leírnak.

2021. jan. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

anabolikus ablak


-osztott edzes eroltetese


-izolacio


-tskg*2 feherje


-etrend tulparaztatasa


-bukasig edzes


-gepek tulzott hasznalata



Hirtelen ennyi jut eszembe de van meg rengeteg.

2021. jan. 11. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Tehát vicc az, hogy leirja hogy feherje ch megfelelo mennyiseg nelkul nem fogsz fejlodni? Hmm en sem vettem komolyan 3 evig a kajalast, tudod mit ertem el? A kezem kicsit nagyobb lett, de zsiros, formatlan. Se mellem se hatam se vallam se combom se vadlim. Hala a kajalasnak, ami nem rendesen belott etrend volt. 3 evet elpocsekoltam a kaja hianya miatt.


Anabolikus ablakot nem olvastam, nem kokszolok es a magyarok sem kokszolnak, csak veletlenszeruen buknak meg a dopping teszteken a kiegiszitokben talalhato illegalok miatt. (Ertsd a poent)


Osztott edzes fontos, ha jol akarsz kinezni nem csak batar izmosnak. Kinek mi, en az osztottat szeretem, idoben is jobban kijovok vele, meg jobban is elvezem +jobban formasit.


2gfeherje, hmm mibol akarsz izmot epiteni? Lefogtok pontozni de nyugodtan. Azert lett felemelve 2 gre a feherje, mert az emberek altalaban 3-4x esznek es meghaladjak az etkezesenkenti 30g feherjet amit a szervezet bir felszivni. Sajnos nem bir tobbet, csak azt hiszik az emberek. Eleg lenne az 1.5g is ha jol el van osztva (etkezesenkent kb 20g) de miven nem ezt csinaljak igy kitoltak 2g re mert azt hiszik ugy biztosan jobb, en azt mondom legyen :) tobbre csak akkor van szukseg ha kokszol valaki, de mint mondtam, magyarok nem kokszolnak, csak akik kulfoldon laknak. Vannak jol informalt magyarok, de ok csak a buszon talalkoztak olyannal, akinek a testverenek a baratjanak a lz unokatestverenek az aposanak legjobb baratja tolta ezeket.


Bukasig edzes az emberek 90%anak bejon. A nem naturaloknak mondjuk jobban bejon ez a fajta, de a naturaloknak is. Az hogy valaki 100 ismetlest csinal egy gyakorlatbol es jol nez ki nem jelenti azt, hogy nem lenne nagyobb izmosabb, ha nagy sullyal menne. Tuti izmosabb lenne, csak nem mindenki komplexusok miatt edz, van aki szalkasan erzi jol magat, van aki nagy izmosan. Az hogy te nem ertesz vele egyet, attol meg hasznos dolgokat ir.


Tulzott hasznalat? Tutod a gepek sok felesleges serulestol meg tud kimelni, ezert is inkabb azt ajanlja, mert ismeri az embereket, hogy felelotlenul esz nelkul beleugranak minden hulyesegbe (tisztelet a kivetelnek)


Izolacio is eleg fontos egy edzestervben, szoval nem tudom mi bajod vele.

2021. jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen inkabb a kerdezo van tevhitekbe vagy szerinte mashogy van.. csinalja nindenki ahogy akarja..

Am az anabolikus ablaknak nincs koze a koxhoz :D elv edzes utan vmeddig anabolikus, epito allapotba vagy addig kell gyorsba bevinni a kajat mert bezarul az ablak es jon a katabolizmus :'D nemtudom.. de en alapbol is eszek mert ehezek edzes utan

2021. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# jól van, azt hittem arra erti a kedves kérdező :D
2021. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!