Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 30 napig a 0-ról minden...

Ha 30 napig a 0-ról minden nap 100 fekvőt megcsinálok, lesz szemmel látható változás a felsőtestemen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, hogy mennyi fekvő meg egyszerre. Ha mondjuk kevés, tehát úgy 5-10, akkor a napi 100 fekvő egy egész jó edzést fog jelenteni. Viszont, ha minden nap ezt lenyomod, akkor nem lesz ideje regenerálódni az izomzatodnak, tehát nem fog fejlődni. Sőt, ha nem viszel be kellő tápanyagot (főleg fehérje), akkor még lehet hogy vissza is fog fejlődni.

Ha többet, mondjuk úgy 30-at meg tudsz csinálni egyhuzamban, akkor a 100 az egy közepes edzés lesz, amihez lehet hogy elég ez a kevés regenerálódási idő, így lehet fog látszódni, viszont ettől még nem optimális az edzés.

Ha sokat meg tudsz egyszerre csinálni, tehát max. 2 szériából meg is van a 100, akkor viszont alig kapnak terhelést az izmaid, és nem lesz jelentősen látható változás.

2021. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szólóét...

Annyit csinálj, amennyi nehezedre esik. Ha 2 sorozatból megvagy a 100-al, vagy ne adja Isten egyből... akkor édes kevés. Ha szenvedsz vele és 5 sorozatból is alig megy.. akkor jó lehet. A lényeg, hogy annyit csinálj, amennyi 5 sorozatból nehéz. és próbáld meg mindig picivel túlszárnyalni az előtte lévő napot. Nyilván ha minden nap végzed akkor ez necces, mert nem fogod kiveherni az előző napot. Viszont sokkolásnak kiváló. Én hetente pihennék két teljes napot. Akkor robbanni fog.

2021. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem sok, de elkezdheted. Bemelegítésnek, alapozó gyakorlatnak jó lesz.
2021. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Én ezt a túlélésemért csinálom itthon. Sok mindenre nem jó, de legalább a minimális szintet megtartja és nem full leeresztve megyek vissza a terembe (majd úgy 10 év múlva talán akkor kinyitnak)
2021. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nem fogsz leereszteni, ha rendesen, naturálban szedted fel az izomtömeged. Nekem pár éve ki kellet hagynom majdnem egy egész évet. 3 kg-mal voltam kevesebb súlyban, valamint az erőm úgy 25%-kát vesztettem el. 2 hónap alatt visszahoztam mindkettőt, és ott voltam mint kihagyás előtt.
2021. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalatom alapjan, tudsz igy fejlodni, de a 20. Napon en ereztem, hogy a konyokom nagyon faradt, es a tricepszem is kemeny volt mindig es nem birt. Tuledzes volt, inkabb raknak koze egy nap pihenot, ugy tobb ertelme van.
2021. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!