Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet, hogy amióta...

Hogy lehet, hogy amióta bezárt a terem, azóta itthon edzek, de mégis fogytam 5 kilót és zsírosabb is lettem? Nem gondoltam hogy az otthoni edzés ennyire eredménytelen.

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul csinálod vagy elkezdtél szarul kajálni vagy nem eszel kreatint és kiment a víz a szervezetedből, leálltál valami cuccról... Most ennyi információból mást nem tudunk, mint találgatni.

2 hónap alatt fogytál 5kg-t és mellette még zsírosabb is lettél ott valami nagyon nem stimmel, de majd a fenti találgatásokra ha válaszolsz meg írsz egyéb infót akkor talán többet lehet mondani.

2021. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Guggoltam 180 kilóval, felhúztam 210 kilóval, fekvenyomtam 120 kilóval, most itthon fekvőtámaszozok meg gumiszalagokkal edzek
2021. jan. 11. 22:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Kockás hasam volt, most úszógumim van annak ellenére hogy fogytam 5 kilót
2021. jan. 11. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó hát ha valóban ilyen súlyokkal edzettél, akkor ehhez képest a gumiszalagozást nem nevezném edzésnek. Minimum egy kézisúlyzó pár tíz kg-nyi súlytárcsával, úgy már lehetne valamit kezdeni. Vagy egy rendes saját testsúlyos edzésterv plusz súlyokkal hátitáskában vagy ilyesmi.

De egyébként kockás hassal, ha ilyen eredményeid voltak, akkor gondolom azért értesz az edzéshez és jól tudod a választ is a saját kérdésedre.

2021. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!