Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itthoni popsi edzéssel érhetek...

Itthoni popsi edzéssel érhetek el látványos változást 4-5 hónap alatt? (Teljesen nulláról indulnék)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyárra szeretnék izmosabb feneket és arra gondoltam hogy itthon állnék neki amég nincsennek edzőtermek. Az lenne a kérdésem hogy mivel kezdő vagyok még nem tudok nagyobb súlyokkal edzeni, és ha súly nélkül csinálnám a gyakorlatokat kezdetben az ér e valamit? És kezdésnek minden nap csinálnám a gyakorlatokat talán több ismétléssel hogy kicsit erősödjek, ez működhet? Arra gondoltam hogy ezeket a gyakorlatokat csinálnám:

Guggolás 5x20, sétáló kitörés 4x20 lábanként, szamár rúgás 5x20 lábanként, székre fellépés 4x20 lábanként, csípő emelés 1-2 lábas felváltva, guggolásból felugrás 4x20, láb lendítés hátra 4x20 lábanként

Természetesen nem egyszerre, naponta kiválasztanék mondjuk 3-4 gyakorlatot és mellette figyelnék a fehérjére.

Szóval ez működhet kezdőként vagy feltétlen szükseges a nagy súlyos guggolás már a kezdetben is?



2021. jan. 13. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az alapod. Ha kb lapos vagy, dinnye méretű feneked ennyitől biztosan nem lesz.
2021. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze erhetsz el. Kezdoknek am is tobb ismetles javasolt eleinte. De novelni kell majd a sulyt, attol jon az izom es lesz formas. Amig nincs terem jo lehet. De nemartana 2 egykezes vagy pakolhatsz hatizsakba vizeket meg a kezedbe is foghatsz.
2021. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Tehát újabb csaj, aki csak seggre akar edzeni semmi másra. Persze ha a pasi kihagyja a lábnapot, kicsinálják. Hát nézd a semminél több de nem sokkal.
2021. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérlek mutasd meg hol írtam, hogy semmi másra nem edzek :) Azért mert nem említettem meg hidd el edzek a többi testrészte is. Te is csak kötekedni jöttél
2021. jan. 13. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Jók ezek a januári edzéstterv igények. Valahogy mindig, mindegyik pont a nyári strandszezonra akar bomba alakot. Ha 6 hónap van addig, akkor annyi idő alatt, tavasszal már 3 hónap alatt kell villantani, nyáron meg 2 hetes programok iránt nő meg a kereslet :D
2021. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom.A nyarat át kéne már keresztelni izom ,vagy popsiévszaknak.
2021. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki nem tud segíteni és nem ért a témához miért kommentel ide és miért van ezen az oldalon?;)
2021. jan. 14. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miért nem olvasol vissza.Beirod popsi edzés és kiad felhegynyi talalatot.

Na mind1 ,nem agyalok ezen.


Kezdetben minden elég.Ha eddig a legkeményebb mozgásod a buszmegállóig volt,akkor sulynélküli guggolástol is lesz izomlázad.

De ez nem tart őrökké.Nagyjaból 2 hét, és utánna csak napi egy óra minusz az életedből,hatása kb mint az m1 en a tv maci előtti estitorna volt.


Nagy súllyal guggolások,súllyal kitöresek,csípőemelés tarcsákkal a hasadon,rudas mervlábas felhúzások.

Nehezek!Nem ilyen 20,30 ismétléses pötchörészések.

Ebből heti 2 szer.Mert a farizom nagy izom,ennek megfelelően a súlyterhelés is nagy,és a regenerációhoz is több idő kell.

Naponta nem kell edzeni!


Az általad leírtakhoz nem kell semmiféle fehérjepor,mert izmot se fog építeni,max 2 dekát.

2021. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem is tudom.A nyarat át kéne már keresztelni izom ,vagy popsiévszaknak."


A fenéket! Az a baj, hogy a tavaszt kellene annak keresztelni, mert mindenkinek akkor jut eszébe. Érdekes, szeptemberben senki nem kér 0-ról bomba alakot edzéstervet ;)

2021. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!