Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amióta edzek, mintha kisebb...

Amióta edzek, mintha kisebb lenne a fenekem, pedig pont az ellenkezőjét szeretném elérni. Túl kevés a kalória?

Figyelt kérdés

Kisebb, tömörebb, izmosabb is nyilván, tudjátok, az a sportoló kiscsaj fenék.


Alapvetően vékony (néha nagyon vékony) alkat vagyok, 171/53, egyenes derék, kis mellek, de mindig is kerek popsi, a hasamon van a testemen lévő nagyon kevés zsír 80%-a. Idén töltöm a harmincat és úgy tűnik, mintha lógni is kezdene a fenekem, de lehet, hogy csak beképzelem..


Szóval mit csinálok rosszul, ha a tipikus most divatos "nagy" feneket szeretném elérni és nem megy?


Heti 2x edzek fenékre és lábra, 2x felsőtestre (most a Covid miatt kicsit megváltozott az edzéstervem). Elég nagy súlyokkal dolgoztam, amíg lehetett járni edzeni (40-60 kg), itthon egylábas gyakorlatokkal és kézisúlyzóval (20 kg-ig) próbálom kompenzálni a súlyt.



2021. jan. 14. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Inkább az edzés rossz
Valószínűleg a diéta nem megfelelő
Más
15 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
40-60 kg az minden csak nem nagy súly. Ha növelni akarod a feneked méretét, az edzés mellett kalóriapluszban kell lenned.
2021. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%
Tomegelo dietara allj ra, 171 centihez az 53 kilo eleg keveske, 5 kilo plusszal se leszel elhizva, csak formasabb.
2021. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

50 kilósan a 60 kiló nem nagy súly? oké...


Most rendeltem egyébként 2x10kg-t, de 60 fölött így sem leszek a súlyaimmal.

2021. jan. 14. 22:20
 4/36 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy diéta, de egyszerűen nem tudok hízni. Főleg, ha odafigyelek arra, hogy egészséges kaját egyek. És vegetáriánus is vagyok.


Megérné szerintetek személyi edzőt bérelnem?

2021. jan. 14. 22:26
 5/36 A kérdező kommentje:
2021. jan. 14. 22:31
 6/36 anonim ***** válasza:
64%

Hat en ferfikent mondom, hogy teljesen jo feneked van, rogton megmondanam, hogy edzel, ennel nem is kell nagyobb👌 en is mar 6 eve edzek, ugyhogy tudom mi a jo :)


F25

2021. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jó:) De nem elég jó.

A barátom a napokban összehasonlított egy full lapos fenekű csajjal, hogy kb ugyanolyan az alakunk, amin kicsit kiakadtam.

2021. jan. 14. 22:44
 8/36 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem szivatasbol mondta akkor vidd el szemeszetre holnap.
2021. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

emelj a kalóriabevitelen.

havi 1 kiló körülire lőném be és felmehetnél 60ig.

2021. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%

Mit edzel alsótestre?

A guggolás nem (mindenkinél) fenék(domináns) gyakorlat.

Lehet, hogy adhatnál kicsit többet a fenéknek, meg a combhajlítóknak, ha nem vagy elégedett a fejlődéssel. Hip thrust, bolgár guggolás, merevlábas felhúzás, stb.

Amúgy ekkora tömeg mellett simán a normál fenékméret felett vagy, nincs ezzel baj. Ha nagyobbat akarsz kell pár plusz kg. :)

2021. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!